Domov / Aku program

Stiga Autoclip 225 S


Žiadne hodnotenie. Kód: 404-001 Zľava
Najmenší model Stiga 225 S, s dobíjacou stanicou, je určený na pozemky s rozľohou do 1100 m2. Vďaka 2x 2,5 Ah Li-ion bateriam pracuje až 2 hod. Motory sú bezkefkové a vie pracovať v 4 zónách.
Výrobca: STIGA
Záruka: 24 mesiacov
Dostupnosť:
1.589,00 €
(1.589,00 €/ks)
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Stiga Autoclip 225 S

Naša spoločnosť je autorizovaným predajcom robotických kosačiek mnohých výrobcov. Zverte inštaláciu robotické kosačky našej firme, radi Vám pomôžeme. Sekačku nainštaluje náš špecialista. Robotickú kosačku privezie, inštaluje, otestuje a zoznámi Vás s obsluhou. Konzultace na vašom pozemku je ZDARMA. Než sa k Vám vypravíme, budeme potrebovať aspoň základné informácie o vašom pozemku (rozloha, členitosť). Radi sa zastavíme a všetko spoločne prekonzultujeme.

 STIGA Autoclip 225 S je malá, kompaktná robotická kosačka určená pre malé až stredne veľké záhrady do 1100 m2, ktorá vie hravo pracovať až v 4 kosiacich zónach a to vrátane úzkych pasáží. Tento parádny model je vybavený bezkartáčovým motorom, ktorý umožňuje lepšie hospodáriť s energiou jej Li-ion batérie a predlžuje ich životnosť. Autoclip 225 S poskytuje kosenie náhodným aj špirálovým spôsobom. Táto robotická kosačka plne vyhovuje všetkým európskym štandardom.

Robotická kosačka sa automaticky vráti do svojej nabíjacej stanice aj po ukončení kosenia. Tento model je vybavený dažďovým senzorom, trávnym senzorom, senzorom proti pádu a bezpečnostným senzorom. Taktiež nechýba bezpečnostný alarm či zabezpečenie PIN kódom. Reaguje na náhle prevrátenie či zdvihnutie a nôž sa zastaví do 3 sekúnd. Má novo vypracovaný ochranný kryt, ktorý je ľahko odnímateľný a poskytuje jednoduché vyčistenie vnútri stanice. Pracovný záber 25 cm. Keď robotická kosačka zaznamená nízku úroveň svojej energie, samostatne sa vráti do svojej nabíjacej stanice, aby sa nabila.  
 

Špecifikácia
Váha 9.5 kg
Dĺžka 0.53 m
Šírka 0.42 m
Výška 0.25 m
Pracovný záber 25 cm
Výška kosenia 25 - 60 mm
Rýchlosti 30 m/min
Výdrž na jedno nabitie 2 hod.
Počet sekacích zón 4
Maximálny svah 24°
Dažďové senzory áno
Senzory trávy áno
Senzory pádu proti pádu áno
Alarm áno
Hmotnosť 9,8 kg (vrátane batérie)
Li-ion batéria 2 x 2,5 Ah
Bezpečnostný senzor áno
Zabezpečenie PIN kódom áno
Automatická nabíjacia stanica áno
Rýchlosť zastavenia noža 3 s
Kábel 150 m
Kryt stanice voliteľný
Súbory

Autoclip 225S

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.