Domov / Aku program

Stiga Autoclip 230 S


Žiadne hodnotenie. Kód: 404-003
Robotická kosačka Stiga Autoclip 230S
Výrobca: STIGA
Záruka: 24 mesiacov
Dostupnosť:
1.759,99 €
(1.759,99 €/ks)
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Stiga Autoclip 230 S

Naša spoločnosť je autorizovaným predajcom robotických kosačiek mnohých výrobcov. Zverte inštaláciu robotické kosačky našej firme, radi Vám pomôžeme. Sekačku nainštaluje náš špecialista. Robotickú kosačku privezie, inštaluje, otestuje a zoznámi Vás s obsluhou. Konzultace na vašom pozemku je ZDARMA. Než sa k Vám vypravíme, budeme potrebovať aspoň základné informácie o vašom pozemku (rozloha, členitosť). Radi sa zastavíme a všetko spoločne prekonzultujeme.

STIGA Autoclip 230 S je kompaktná robotická kosačka určená pre  stredne veľké záhrady do 2000 m2, ktorá vie hravo pracovať až v 4 kosiacich zónach a to vrátane úzkych pasáží. Tento parádny model je vybavený bezkartáčovým motorom, ktorý umožňuje lepšie hospodáriť s energiou jej Li-ion batérie a predlžuje ich životnosť. Autoclip 230 S poskytuje kosenie náhodným aj špirálovým spôsobom. Táto robotická kosačka plne vyhovuje všetkým európskym štandardom.

 

Robotická kosačka sa automaticky vráti do svojej nabíjacej stanice aj po ukončení kosenia. Tento model je vybavený dažďovým senzorom, trávnym senzorom, senzorom proti pádu a bezpečnostným senzorom. Taktiež nechýba bezpečnostný alarm či zabezpečenie PIN kódom. Reaguje na náhle prevrátenie či zdvihnutie a nôž sa zastaví do 3 sekúnd. Má novo vypracovaný ochranný kryt, ktorý je ľahko odnímateľný a poskytuje jednoduché vyčistenie vnútri stanice. Pracovný záber 25 cm. Keď robotická kosačka zaznamená nízku úroveň svojej energie, samostatne sa vráti do svojej nabíjacej stanice, aby sa nabila.  

  

Špecifikácia
Váha 10.1 kg
Dĺžka 0.53 m
Šírka 0.42 m
Výška 0.25 m
Súbory

Autoclip 230S

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.