Domov / Záhradná technika

Stiga Turbo Power 53 S


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-078
Moderná, výkonná kosačka s hliníkovým podvozkom ponúka komfortné užívanie a vysoký stupeň výbavy a funkčnosti. Je vybavená motorom Briggs & Stratton s výkonom 5,5 HP, má záber 53 cm, centrálne nastavenie výšky kosenia: 6 pozícií v rozmedzí 30-80 mm. Umožň
Výrobca: STIGA
Dostupnosť:
599,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Stiga Turbo Power 53 S
Moderná, výkonná kosačka s hliníkovým podvozkom ponúka komfortné užívanie a vysoký stupeň výbavy a funkčnosti. Je vybavená motorom Briggs & Stratton s výkonom 5,5 HP, má záber 53 cm, centrálne nastavenie výšky kosenia: 6 pozícií v rozmedzí 30-80 mm. Umožňuje kombinovať mulčovanie, zber do koša, vyhadzovanie dozadu alebo do boku. Zberný kôš s objemom 70 l má indikátor naplnenia.
 
Benzínové kosačky STIGA sú ideálnou voľbou pre rozľahlejšie záhrady. Ponúkajú viac výkonu ako kosačky elektrické a navyše nie sú závislé na prívodnom kábli. Kosačky STIGA zvládnu pokosiť aj vyššiu a hustejšie trávny porast. Posekanú trávu kosačky zbierajú do koša. Ak nebudete chcieť trávu zbierať a niekde na záhrade skladovať, môžete mulčovať. Dovnútra kosačky STIGA dá vsunúť mulčovaciu vložku. Kombinovane možné striedať mulčovanie a zber do koša alebo vyhadzovanie dozadu, do boku.
Kosačky radu Turbo dosahujú vynikajúceho sekacieho výsledku a zberu do koša. Mnoho rokov vyvíjaný a testovaný podvozok má špeciálny tvar. Prúd vzduchu vytvára tzv Turbo efekt. Tráva je najskôr napriamenie a potom preseknutiu. Kúsky useknuté trávy sú veľkou rýchlosťou dopravené do zberného koša. Výsledkom je krásny rovnomerný strih a dokonale vyčistený trávnik.
možnosti použití sekačky
 
5-ti letá zárukaTento symbol znamená, že na všetky naše výrobky, vrátane kosačiek, poskytujeme predĺženú 5-ročnú záruku. Kosačky s oceľovým podvozkom sú galvanizované a majú teda zvýšenú odolnosť proti korózii.
Opäť sme sa inšpirovali v automobilovom priemysle.     
 
Kosačky, ktoré sú označené slovom Turbo majú funkciu 3v1. Môžu mulčovať, zbierať pokosenú trávu do koša, nechať ju v riadku za strojom.funkce sekání
 
ekologie
Severská ekologická značka. Okrem emisných hodnôt strojov sa striktne monitoruje aj výrobný proces. Celý proces od výberu základných surovín, vlastnú výrobu až po likvidáciu a recykláciu výrobku je kontrolovaný a musí spĺňať náročné kritériá z hľadiska životného prostredia.
 
Každá zo kosačiek sa niečím odlišuje, a je preto potrebné vybrať tú, čo bude najvhodnejšie na vašu záhradu. Rozlišujeme celej rady modelov, podľa motora je delíme na elektrické a benzínové, podľa technológie kosenia na kosačky Multiclip, sa zberom do koša alebo kombinované a podľa materiálu podvozku na hliníkové a oceľové. Potom sa ďalej líšia rôznymi pracovnými zábery, výkony motora a ďalšími technickými parametrami.
 
Ak máte potrebné malú záhradu a nechcete rušiť susedov, zvolíte si určite elektrickú kosačku. Ak sekáte pravidelne, nechcete trávu kompostovať a naopak ju vrátiť prirodzené živiny, vyberiete si asi niektorú zo kosačiek Multiclip. Pre tých, ktorí chcú kombinovať zber a mulčovanie sú určené kosačky Collector, Combi alebo Turbo. Pre najnáročnejších užívateľov a profesionálov máme kosačky radu Turbo Pro.
Špecifikácia
Benzínový motor Briggs & Stratton
Guličkové ložiská kolies áno
Hmotnosť 39 kg
Materiál podvozku Hliník
Mulčovanie áno
Nastavenie pracovnej výšky Centrálne
Objem koša 70 l
Ovládanie otáčok motora 2 900/min
Štartovanie bez elektrického štartéru
Vlastný pojazd áno
Výkon motora 5,5 HP
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.