Domov / Záhradný nábytok / Zostavy nábytku

Stolová zostava MERANTI PARIS SET 6


Žiadne hodnotenie. Kód: 250-001
Stolová zostava MERANTI PARIS SET 6
Výrobca:
Dostupnosť:
510,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Stolová zostava MERANTI PARIS SET 6

Luxusná masívna stolová zostava 6-tich polohovateľných kresiel a stola z exotického, veľmi trvanlivého a tvrdého dreva meranti. Určené do exteriérov, interiérov a pergolových priestor.

Rozmery stola: 150/200 x 90 x 74 cm

Rozmer kresla: 60 x 70 x 110 cm

Ak chcete mať skutočne luxusný nábytok a ohromiť Vašich známych, priateľov alebo aj rodinu, zvoľte drevinu Meranti. Táto drevina Vás na prvý pohľad upúta svojou atraktívnou červenohnedou farbou a unikátnou kresbou dreva. Vyznačuje sa veľkou tvrdosťou a dlhou životnosťou. Nábytok z Meranti sa nemusíte báť nechať vo vonkajšom prostredí, pretože je odolný proti poveternostným podmienkam. A pokiaľ o neho budete aj náležite starať, vydrží Vám veľa rokov.

Nábytok Meranti PARIS SET 6 - je vyrobený z tmavo červeného meranti. Meranti je označenie pre viac druhov drevín z rodu Shorea pochádzajúcich z juhovýchodnej Ázie. Meranti je najžiadanejším ztropických materiálov na výrobu záhradného nábytku. Táto drevina našla svoje uplatnenie ako v interiéri pre svoj dekoratívny vzhľad (má unikátnu červenohnedú farbu vďaka ktorej na každom kuse nábytku dokonale vynikne kresba dreva), ale predovšetkým v exteriéri na výrobu záhradného nábytku, okien a dverí pre svoju vynikajúcu trvanlivosť, dlhú životnosť, vysokú tvrdosť a dobrú opracovateľnosť. Paris set 6 patrí do značkovej kolekcie vyrobené z najkvalitnejšej tmavočervené meranti o hustote okolo 650 kg/m3. Nábytok je povrchovo upravený bezfarebným teakovým olejom. Vzhľadom k tomu, že nábytok je vyrobený z prírodného materiálu, je kresba dreva a jeho sfarbenie na každom kuse nábytku unikátna. Drevo meranti sa ošetruje teakovým olejom, ktorý ho chráni pred vysušením, vodou, škodcami alebo drobným poškodením.

Záhradný nábytok Meranti PARIS SET 6 sa vyznačuje atraktívnym designom, robustnou a ergonomickou konštrukciou a precíznym spracovaním. Je vhodný ako pre domáce použitie, tak aj pre komerčné použitie, v priestoroch s prístupom verejnosti (napr. hotely, reštaurácie, rekreačné strediská a pod.)

Nábytok je dodávaný v rozobratom stave zabalený do papierových kartónov s popisom tovaru v angličtine od výrobcu. Súčasťou dodávky je potrebný spojovací materiál, kovanie, imbusový alebo stranový kľúč a jednoduchý montážny návod. Skladacie a polohovateľné kreslá sú dodávané už zmontovaná v zloženom stave.

 

Luxusná masívna stolová zostava 6-tich polohovateľných kresiel a rozkladacieho stola z exotického, veľmi trvanlivého a tvrdého dreva meranti. Určené do exteriérov, interiérov a pergolových priestor. Nie je vhodné pre používanie vo vlhkom prostredí bez vhodnej impregnácie. Možné priobjednať masívne podsedáky so slnečníkom viď. ilustračný obrázok. Rozmery stola: 150/200x90x74 cm, Rozmer kresla: 60x70x110 cm.

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.