Domov / Záhradný nábytok / Zostavy nábytku

Stolová zostava MONROO COMBI SET 6


Žiadne hodnotenie. Kód: 250-068
Luxusná masívna stolová zostava 2x kresiel , 2x lavíc a stola z exotického , veľmi trvanlivého a tvrdého dreva meranti . Určené do exteriérov , interiérov a pergolových priestor .
Výrobca: VeGA
Dostupnosť:
302,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Stolová zostava MONROO COMBI SET 6

Luxusná masívna stolová zostava 2x kresiel , 2x lavíc a stola z exotického , veľmi trvanlivého a tvrdého dreva meranti . Určené do exteriérov , interiérov a pergolových priestor . Nie je vhodné pre používanie vo vlhkom prostredí bez vhodnej impregnácie . Možné priobjednať masívne podsedáky ( hrúbka 6 cm ) viď . ilustračný obrázok . Rozmery stola : 150 x 90 x 74 cm . Rozmer kresla : 59 x 63 x 86 cm .

 

Luxusné záhradné Nábytok meranti MONROE COMBI SET 6 - je vyrobený z tmavo červeného meranti . Meranti je označenie pre viac druhov drevín z rodu Shorea pochádzajúcich z juhovýchodnej Ázie . Meranti je najžiadanejším z tropických materiálov na výrobu záhradného nábytku . Táto drevina našla svoje uplatnenie ako v interiéri pre svoj dekoratívny vzhľad ( má unikátnu červenohnedú farbu vďaka ktorej na každom kuse nábytku dokonale vynikne kresba dreva ) , ale predovšetkým v exteriéri na výrobu záhradného nábytku , okien a dverí pre svoju vynikajúcu trvanlivosť , dlhú životnosť , vysokú tvrdosť a dobrú opracovateľnosť .

Nábytok predávaný spoločnosťou V - GARDEN sro patrí do značkovej kolekcie vyrobenej z najkvalitnejšej tmavo červené meranti o hustote okolo 650 kg/m3 . Nábytok je povrchovo upravený bezfarebným teakovým olejom . Vzhľadom k tomu , že nábytok je vyrobený z prírodného materiálu , je kresba dreva a jeho sfarbenie na každom kuse nábytku unikátna . Drevo meranti sa ošetruje teakovým olejom , ktorý ho chráni pred vysušením , vodou , škodcami alebo drobným poškodením .

Záhradný nábytok Meranti MONROE 6 sa vyznačuje atraktívnym dizajnom , robustnou a ergonomickou konštrukciou a precíznym spracovaním . Je vhodný ako pre domáce použitie, tak aj pre komerčné použitie , v priestoroch s prístupom verejnosti ( napr. hotely , reštaurácie , rekreačné strediská a pod . )

Nábytok je dodávaný v rozobratom stave zabalený do papierových kartónov s popisom tovaru v angličtine od výrobcu . Súčasťou dodávky je potrebný spojovací materiál , kovanie , imbusový alebo stranový kľúč a jednoduchý montážny návod .

 

Luxusná masívna stolová zostava z exotického , veľmi trvanlivého a tvrdého dreva meranti . Určené do exteriérov , interiérov a pergolových priestor . Nie je vhodné pre používanie vo vlhkom prostredí bez vhodnej impregnácie . Možné priobjednať masívne podsedáky viď . ilustračný obrázok . Rozmery stola : 150x90x74 cm , Rozmer kresla : 59x63x86 cm , rozmer lavica 120x63x86 cm .

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.