Domov / Záhradný nábytok / Zostavy nábytku

Stolová zostava so slnečníkom VEGAS 6-AL


Žiadne hodnotenie. Kód: 250-014
Stolová zostava so slnečníkom VEGAS 6-AL
Výrobca:
Dostupnosť:
359,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Stolová zostava so slnečníkom VEGAS 6-AL
Luxusná stolová zostava 6-tich kresiel a stola z kombinovaných ocelo-hliníkových profilov určená do exteriérov a pergolových priestor. Kresielka sú polohovateľné a skladacie. Čalúnenie textiline. Stolová doska je z tvrdeného skla. Súčasťou zostavy je slnečník s kľukou.
Rozmery stola: 150 x 90 x 70 cm
Rozmery kresla: 65 x 58 x 110 cm
Luxusná kovová záhradná zostava nábytku VEGAS 6
vyniká svojou pevnosťou a trvanlivosťou. Tieto vlastnosti vyplývajú z použitého materiálu a moderným technológiám, na základe ktorých je kovový nábytok vyrábaný. Pri výrobe je použitý špeciálne odľahčený oceľový materiál pre ľahkú manipuláciu s nábytkom. Hmotnosť dreveného nábytku je vyššia, než tohto kovového nábytku. Povrchová úprava nábytku je vykonaná komaxitovou napaľovací šedo-striebornou farbou, ktorá zabraňuje rozpálení na prudkom slnku. Na výplň čalúnenie je použitá špeciálna pevná tkanina textiline, ktorá je veľmi obľúbená pre svoju vzdušnosť, vodo-odolnosť a vodo-priepustnosť k rodinným domčekom s bazénmi a alebo nekrytým sedením. Pre zvýšenie pohodlia sú kresielka polohovateľné siedmimi polohami. Pevná konštrukcia stola je z vrchu opatrená doskou z tmavého tvrdeného skla. Ako bonus sa k zostave dodáva veľký slnečník s kľukou.
 
 
Aj keď o kovový nábytok nemusíme takmer vôbec starať, predsa len by sme ho mali pred nástupom zimy uskladniť do krytých priestorov. Veľká výhoda polohovateľných kresielok, ktoré sú skladateľná. Ak nemáme dostatok miesta, môžeme nábytok dostatočne prikryť a nechať vonku, ale v suchu a bez prístupu priame vlhkosti (vody, snehu). Nábytok handričkou očistite od nečistôt zo záhrady. Pri dodržaní týchto pravidiel máme istotu, že nám kovový záhradný nábytok vydrží ďalší rad rokov.
Záhradný nábytok z kovu VEGAS 6
Sa výborne sa hodí k rodinným sedením pri domčekov, pergol, záhradných reštaurácií, k bazénom do kempingov alebo hotelov či iných podobných zariadení.
 
Luxusná stolová zostava 6-tich kresiel a stola z hliníkových profilov povrchovo dokončená komaxitovou úpravou. Určená do interiérov, exteriérov a pergolových priestor. Kresielka sú polohovateľné a skladacie. Čalúnenie textiline. Stolová doska je z tvrdeného skla. Súčasťou zostavy je slnečník s kľukou. Nie je vhodné pre použitie vo vlhkom prostredí. Možné priobjednať masívne podsedáky viď ilustračný obrázok. Rozmery stola: 150x90x70. Rozmery kresla 65x58x110cm
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.