Domov / Záhradná technika / Snehové frézy / Benzínové frézy

VeGA 1176 ELS Snehová fréza


Žiadne hodnotenie. Kód: 140-049 Doprava zadarmo Doprava zadarmo
Dvojstupňová pásová snehová fréza VeGA T1176 EĽS zo série premium edition je priamo nabitá hŕbu inovatívnych vylepšení a užívateľských výhod. Fréza je osadená silným zimným motorom LONCIN "SnowEngine" OHV 11 HP.
Výrobca: VeGA
Dostupnosť:
1.400,00 € , plus doprava
 
VeGA 1176 ELS Snehová fréza

VeGA 1176 ELS snehová fréza

Doprava zadarmo!!!

Dovoľujeme si Vám predstaviť novú inovovanú radu snehových fréz VeGA premium edition. Túto sériu snehových fréz sme sa na základe dlhoročných skúseností a neskôr aj intenzívneho prieskumu trhu v tomto segmente rozhodli postaviť výbavou a technickým riešením, čo najbližšie potrebám českého zákazníka. Snehové frézy Hecht premium edition s týmto označením budú vždy o krok vo výbave, technických parametroch a cenách pred svojou konkurenciou.

Dvojstupňová pásová snehová fréza VeGA T1176 EĽS zo série premium edition je priamo nabitá hŕbu inovatívnych vylepšení a užívateľských výhod. Fréza je osadená silným zimným motorom LONCIN "SnowEngine" OHV 11 Hp s elektrickým štartovaním. Vďaka nastaviteľným klzným lyžiam z polyméru je táto fréza veľmi šetrná k frézovanie na zámkových a okrasných dlažbách, kde Vám nevzniknú žiadne ryhy oproti kovovým kluzákům. Všetky ovládacie prvky tejto snehovej frézy sú prehľadne a ergonomicky umiestnené na čelnom pracovnom paneli. Smerové a diaľkové ovládanie komínku z pozície obsluhy priamo na paneli je bezpochyby veľkou výhodou a úsporou času pri samotnom frézovaní. Pri práci v silných mrazoch obsluha zaiste ocenia vyhrievané rukoväte a za šera tiež nastaviteľná LED reflektor. Tento model snehovej frézy je vybavený systémom ľahkého zatáčaní "EASY TURNING" z pozície obsluhy v podobe ovládacej páčky pod rukoväťou. Ďalšími inovatívnymi prvkami sú špeciálne ozubený šnek "aggressiveauger", gumové pásy "TRIANGLE POWER TRACK" so zimným vzorom s ostrohami, orezávacie nože pri vysokom snehu a masívne vystuženie prevodovky závitovky a vyhadzovacie turbíny pre prácu aj v tých najtvrdších snehových podmienkach.

 

 

 

 

Špecifikácia
Typ frézy Dvojstupňová
Motor 11 PS, 4-takt OHV LONCIN SnowEngine 302 ccm
Výkon motora 11 PS
Max. výkon 2800 m3/hod
Maximálna odhadzovaca vzdialenosť 15 m
Pracovný záber 760 mm
Výška bunkri 550 mm
Šasi Kov
Pojazd 6rychlostí vpred / 2 rýchlosti vzad
Kolesá 16x4,80-8 inch
Priemer turbíny 315 mm
Slimák AGGRESSIVEAUGER - masívne ozubený šnek
Aretácia chodu závitovky ÁNO
Otáčanie komína 200 °
Nastavenie komínu ÁNO- z pozície obsluhy 200 °
Ovládací panel na rukoväti ÁNO
Štartovanie Elektrické - manuálne, 230 V / 50 Hz
Svetlomety ÁNO - LED
Vyhrievanie rukoväte ÁNO
Lyžiny áno z polyméru (šetrné k dlažbe)
Vystuženie prevodovky závitovky ÁNO
Hmotnosť 117 kg
Diferenciál ÁNO
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.