Domov / Záhradná technika

VeGA 46 HWXV 6in1 - s pojazdom


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-015 Akcia Doprava zadarmo Doprava zadarmo
Záhradná motorová kosačka VeGA 46 HWXV 6in1 s pojazdom je najviac predávaný model kosačiek VeGA . Kosačka vyniká vo vyššej strednej triede kosačiek svojím kvalitným spracovaním , výbavou a rovnako tak aj dizajnom .Záber 46 cm, výkon motora 5 PS, objem koš
Výrobca: VeGA
Záruka: 4 roky
Dostupnosť:
326,00 €
 
VeGA 46 HWXV 6in1 - s pojazdom

Záhradná motorová kosačka VeGA 46 HWXV 6in1 s pojazdom je tohtoročnou novinkou značky VeGA . Kosačka vyniká vo vyššej strednej triede kosačiek svojím kvalitným spracovaním , výbavou a rovnako tak aj dizajnom . Motorová kosačka VeGA 46 HWXV 6in1 je univerzálna kosačka s vysokou kapacitou kosenia a je určená na stredne veľké trávnaté plochy . Záhradná kosačka VeGA je vybavená robustným oceľovým skeletom so záberom kosenia 46 cm . Motorová kosačka VeGA 46 HWB 5 in1 je poháňaná silným štvortaktným motorom VeGA OHV s výkonom 5 PS ( HP ) .
Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia 6 in 1 , čo znamená , že motorová kosačka VeGA 46 HWXV 6in1 s pojazdom vie zbierať pokosenú trávu do koša , mulčuje alebo môže vyhadzovať trávu bočným deflektorom i zadným deflektorom von . Tieto posledné funkcie sa používajú prevažne na prerastenú trávu . Variabilné nastavenie rýchlosti pojazdu danej silným motorom od 3.0-4.0 km / hod . Veľké zadné pojazdové kolesá i predné kolesá sú uložené v oboustraných guličkových ložiskách , centrálne nastavenie výšky kosenia je u značky VEGA tiež samozrejmosťou , ako ergonomické mäkčené madlo . Objemný zberný kôš s kapacitou 70 litrov má ukazovateľ naplnenia . Na kosačky VeGA je poskytovaná predĺžená záruka 3 roky .

Vlastnosti

Zber do koša

   

Výhoz zadním deflektorem

 

 

Bočné vyhadzovanie

 

 

V extrémnych podmienkach je možné otvoriť kryt na strane šasi a nasadiť deflektor bočného vyhadzovania. Je to obzvlášť efektívne, ak máte vysokú, mokrú trávu. Výšku strihu trávnika môžete pohodlne zvoliť pomocou samostatnej páky centrálneho nastavenia výšky.
 
Mulčovanie
 
 
Pri mulčovanie kúsky trávy víri dookola a sú rozsekávány na najmenšie čiastočky a pridali späť do trávnika ako recyklované bohaté živiny a nahrádza zbieranie a odvážení trávy.
 
POZOR - na všetky nami dodané výrobky Vega, zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis, vrátane dodávky náhradných dielov !!!
 

 

Špecifikácia
Guličkové ložiská kolies áno
Benzínový motor THORX
Výkon motora 5 PS pri 3600 ot/min.
Pracovný záber 46 cm
Nastavenie pracovnej výšky centrálne
Ergonomicky mäkčená rukoväť áno
Hmotnosť 33 kg
Materiál podvozku oceľ
Mulčovanie áno
Objem koša 70 lt.
Objem nádrže 1,5 lt
Ovládací panel na rukoväti áno
Ovládanie otáčok motora áno
Štartovanie ručné
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Variabilná rýchlosť pojazdu 3 4 km/hod.
Veľkosť kolies prednej 180 mm
Veľkosť kolies zadnej 255 mm
Vlastný pojazd áno
Vyhadzovanie bokom áno
Zadné vyhadzovanie áno
Súbory

vega

Stojí za pozornosť
STIGA COMBI 748 V (EXPERIENCE) STIGA COMBI 748 V (EXPERIENCE) Kód: 100-033 Novinka Doprava zadarmo Doprava zadarmo
660,00 €
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.