Domov / Záhradná technika / Kosačky na trávu / Elektrické kosačky

VeGa 4618 SXH 5in1 s pojazdom


Žiadne hodnotenie. Kód: 110-139
Elektrická kosačka postavená na poctivom oceľovom šasi, ktoré jej dáva perfektnú tuhosť a odolnosť. Osadená je veľmi výkonným asynchrónnym motorom s kotvou nakrátko, ktorého príkon je 1800 W.
Výrobca: VeGA
Dostupnosť:
319,00 €
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
VeGa 4618 SXH 5in1 s pojazdom

POZOR - na všetky nami dodané výrobky Vega, zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis, vrátane dodávky náhradných dielov !!! - nákup bez rizika.

Elektrická kosačka postavená na poctivom oceľovom šasi, ktoré jej dáva perfektnú tuhosť a odolnosť. Osadená je veľmi výkonným asynchrónnym motorom s kotvou nakrátko, ktorého príkon je 1800 W. Manipulácia s kosačkou je vďaka motorovému pojazdu veľmi jednoduchá, stačí stlačiť páku na madle a kosačka sa sama rozbehne rýchlosťou cca 4,0 km / h. Pri pracovnom zábere 46 cm ide práca rýchlo od ruky, kosačka je odporúčaná pre pravidelné kosenie pozemkov do 1000 m2.

Vďaka použitia elektrického pohonu je ovládanie kosačky naozaj jednoduché. Nevýhoda nutnosti napájacieho kábla je podstatne vyvážená jednoduchým spúšťaním, obsluhou a v porovnaní so spaľovacími motormi aj omnoho ľahšie údržbou, čo mnohonásobne znižuje prevádzkové náklady

 

 

Zber do koša

Vyhadzovanie zadným deflektorom

 

Bočné vyhadzovanie

V extrémnych podmienkach je možné otvoriť kryt na strane šasi a nasadiť deflektor bočného vyhadzovania. Je to obzvlášť efektívne, ak máte vysokú, mokrú trávu. Výšku strihu trávniku môžete pohodlne zvoliť pomocou samostatnej páky centrálneho nastavenia výšky.

 

Mulčovanie

Pri mulčovani kúsky trávy víria dookola a sú rozsekávány na najmenšie čiastočky a pridané s späť do trávnika ako recyklované bohaté živiny a nahradzuje zbieranie a odvážení trávy.

Špecifikácia
Váha 31 kg
Motor elektrický motor
Vlastný pojazd áno
Napätie 230V AC
Nastavenie pracovnej výšky 25-75 mm 7pozic, centrálne
Šírka kosenia 460 mm
Veľkosť kolies prednej 200 mm
Veľkosť kolies zadnej 280 mm
Guličkové ložiská kolies áno
Objem koša 60 l
Podvozok oceľ
Indikátor plného koša áno
Výkon elektrického motora 1800 W
Stojí za pozornosť
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.