Domov / Záhradná technika

VeGA 485 SXHE 7in1 - s pojazdom


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-039 Doprava zadarmo Doprava zadarmo
Záhradná motorová kosačka VeGA 485 SXHE 7in1 s pojazdom je tohtoročnou novinkou značky VeGA. Kosačka vyniká vo vyššej strednej triede kosačiek svojím kvalitným spracovaním, výbavou a rovnako tak aj dizajnom.
Výrobca: VeGA
Záruka: 3 roky
Dostupnosť:
429,00 € , plus doprava
 
VeGA 485 SXHE 7in1 - s pojazdom

VeGA 485 SXHE 7in1 motorová kosačka s pojazdom

Záhradná motorová kosačka VeGA 485 SXHE 7in1 s pojazdom je tohtoročnou novinkou značky VeGA. Kosačka vyniká vo vyššej strednej triede kosačiek svojím kvalitným spracovaním, výbavou a rovnako tak aj dizajnom.

Motorová kosačka VeGA 485 SXHE 7in1 je univerzálny kosačka s vysokou kapacitou kosenia a je určená na stredne veľké trávnaté plochy. Záhradná kosačka VeGA je vybavená robustným oceľovým skeletom so záberom kosenia 46 cm.

Motorová kosačka VeGA 485 SXHE 7in1 je poháňaná štvortaktným motorom VeGA OHV s výkonom 5 HP. Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia 7 in 1, čo znamená, že motorová kosačka VeGA 485 SXHE s pojazdom vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, a alebo môže vyhadzovať trávu bočným deflektorom i zadným deflektorom von. Tieto posledné funkcie sa používajú prevažne na prerastenú trávu. Elektrické batériové štartovanie podčiarkuje vysoký komfort výbavy.

Ďalšou prednosťou je možnosť variabilný zmeny rýchlosti sekačky vďaka ktorej môžete pohodlne nastaviť rýchlosť kosenia podľa aktuálnych sekacích podmienok. Rýchlosť motorovej kosačky je možné regulovať v rozmedzí 3 - 4 km / hod. Tento systém bol testovaný v roku 2012 pre časopis Recepty prima nápadov. Kosačka sa osvěčila pri kosení trávy za nízke rýchlosti jazdy, kedy sa zároveň merala aj hlučnosť. Hlučnosť pri nízkych otáčkach 2700 ot / min a rýchlosti 3 km / hod bola 74 dB čo bola suverénne najnižšia hodnota z testovaných strojov. Pri štandardnej rýchlosti 4 km / hod a otáčkach 3090 ot / min si kosačka bez problému poradila s akoukoľvek prerastenú trávou. Kosačka VeGA 485 SXHE pri týchto testoch vždy naplnila Vrchný kôš.

Veľké zadné pojazdové kolesá i predné kolesá sú uložené v oboustraných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u značky VeGA samozrejmosťou.

Ovládacie páky pojazdu a brzdy motora sú ergonomicky vytvarované do pohodlných madiel v tvare špeciálnych "kastlíka", ktoré výrazne zvyšujú komfort obsluhy pri kosení a zároveň znižujú únavu. Ovládací panel je navrhnutý s ideálnou dostupnosťou ovládacích prvkov pre obsluhu.

Na kosačky VeGA sa poskytuje predĺžená záruka 3 roky.

POZOR - na všetky nami dodané výrobky Vega, zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis, vrátane dodávky náhradných dielov !!!

Špecifikácia
Benzínový motor vega OHV
Ergonomicky mäkčená rukoväť áno
Guličkové ložiská kolies áno
Hmotnosť 34 kg
Materiál podvozku kvalitná oceľ
Mulčovanie áno
Nastavenie pracovnej výšky centrálne, 30-80mm
Objem koša 70 l
Objem nádrže 1,5 l
Ovládací panel na rukoväti áno
Pracovný záber 46 cm
Štartovanie ručné
Ukazovateľ naplnenia koša nie
Variabilná rýchlosť pojazdu 3-4 km/hod - 5 rýchlosti
Veľkosť kolies prednej 180mm
Veľkosť kolies zadnej 255mm
Vlastný pojazd áno
Vyhadzovanie bokom áno
Výkon motora 5 PS
Zadné vyhadzovanie áno
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.