Domov / Záhradná technika

VeGA 485 SXHE 7in1 - s pojazdom


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-039 Doprava zadarmo Doprava zadarmo Akcia
Zahradná motorová kosačka VeGA 485 SXHE 7in1 s pojazdom, elektrickým štartovaním a štvortaktným motorom ThorX s výkonom 5 Hp. Šírka kosenia 46 cm, zberný koš o veľkosti 70l s ukazovateľom naplnenia, masivný žací nôž,spolu so zaujímavou cenou.
Výrobca: VeGA
Dostupnosť:
Zlacnené z 351,00 € (Naša normálna cena.)
teraz len 345,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
VeGA 485 SXHE 7in1 - s pojazdom

POZOR - na všetky nami dodané výrobky Vega, zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis, vrátane dodávky náhradných dielov !!! - nákup bez rizika.

VeGA 485 SXHE 7in1 motorová kosačka s pojazdom a elektrickým štartovaním. 

Záhradná motorová kosačka VeGA 485 SXHE s pojazdom. Kosačka vyniká vo vyššej strednej triede kosačiek svojím kvalitným spracovaním, výbavou a rovnako tak aj dizajnom. Motorová kosačka VeGA 485 SXHE je univerzálna kosačka s vysokou kapacitou kosenia a je určená na stredne veľké trávnaté plochy. Záhradná kosačka VeGA je vybavená robustným oceľovým skeletom so záberom kosenia 46 cm.
Motorová kosačka VeGA 485 SXHE je poháňaná silným štvortaktným motorom ThorX s výkonom 5 PS (HP).

Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia 7in1, čo znamená, žemotorová kosačka VeGA 485 SXHE s pojazdom vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčovanie, a alebo môže vyhadzovať trávu bočným deflektorom aj zadným deflektorom von. Tieto posledné funkcie sa používajú prevažne naprerastenú trávu.

Ďalšou prednosťou je možnosť variabilnej zmeny rýchlosti kosačky vďaka ktorej môžete pohodlne nastaviť rýchlosť kosenia podľa aktuálnych sekacích podmienok. Rýchlosť motorovej kosačky je možné regulovať v rozmedzí 3-4 km/hod. Tento systém bol testovaný v roku 2012 pre časopis Recepty prima nápadov. Kosačka sa osvěčila pri kosení trávy za nízke rýchlosti pojazdu, kedy sa zároveň merala aj hlučnosť. Hlučnosť pri nízkych otáčkach 2700 ot/min a rýchlosti 3 km/hod bola 74 dB čo bola suverénne najnižšia hodnota z testovaných strojov. Pri štandardnej rýchlosti 4 km/hod a otáčkach 3090 ot/min si kosačka bez problémov poradila s akoukoľvek prerastenú trávou. Kosačka VeGA 485 SH pri týchto testoch vždy naplnila vrchovatý kôš.

Veľké zadné kolieska aj predné kolesá sú uložené v oboustraných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u značky VeGA tiež samozrejmosťou.
Motorová kosačka VeGA 485 SH má ergonomické madlo s pogumovanou rukoväťou a masívne ovládací panel s ovládacími prvkami. Ďalej je táto kosačka vybavená sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu. Masívný žací nôž a veľký kôš s ukazovateľom naplnenia, spolu so zaujímavou cenou, robia z tejto motorovej kosačky VeGA 485 SH s pojazdom jedničku vo vyššej strednej triede kosačiek s pojazdom.

 

Vlastnosti

Zber do koša

   

Výhoz zadním deflektorem

 

Bočné vyhadzovanie

 

V extrémnych podmienkach je možné otvoriť kryt na strane šasi a nasadiť deflektor bočného vyhadzovania. Je to obzvlášť efektívne, ak máte vysokú, mokrú trávu. Výšku strihu trávnika môžete pohodlne zvoliť pomocou samostatnej páky centrálneho nastavenia výšky.

 

Mulčovanie

Pri mulčovanie kúsky trávy víri dookola a sú rozsekávány na najmenšie čiastočky a pridali späť do trávnika ako recyklované bohaté živiny a nahrádza zbieranie a odvážení trávy.

Špecifikácia
Benzínový motor vega OHV
Ergonomicky mäkčená rukoväť áno
Guličkové ložiská kolies áno
Hmotnosť 34 kg
Materiál podvozku kvalitná oceľ
Mulčovanie áno
Nastavenie pracovnej výšky centrálne, 30-80mm
Objem koša 70 l
Objem nádrže 1,5 l
Ovládací panel na rukoväti áno
Pracovný záber 46 cm
Štartovanie ručné
Ukazovateľ naplnenia koša nie
Variabilná rýchlosť pojazdu 3-4 km/hod - 5 rýchlosti
Veľkosť kolies prednej 180mm
Veľkosť kolies zadnej 255mm
Vlastný pojazd áno
Vyhadzovanie bokom áno
Výkon motora 5 PS
Zadné vyhadzovanie áno
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.