Domov / Záhradná technika

VEGA 51 HWTV - s pojazdom 6in1


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-36
Motorová kosačka VeGA 51 HWTV 6in1 s pojazdom je poháňaná štvortaktným motorom VEGA OHV s výkonom 7 PS. Prednosťou tejto kosačky je použitie 6in1. Šírka kosenia je 51 cm a s objemným zberným košom 70 l nebude problém.
Výrobca: VeGA
Dostupnosť:
359,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
VEGA 51 HWTV - s pojazdom 6in1

POZOR - na všetky nami dodané výrobky Vega, zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis, vrátane dodávky náhradných dielov !!! - nákup bez rizika.

VeGA 51 HWTV 6 in1 motorová kosačka s pojazdom

Záhradná motorová kosačka VeGA 51 HWTV 6 in1 s pojazdom a otočnými kolesami je tohtoročnou novinkou značky VeGA. Kosačka vyniká vo vyššej strednej triede kosačiek svojím kvalitným spracovaním, skvelú manévrovateľnosťou, výbavou a rovnako tak aj dizajnom. Vďaka predným otočným kolieskam je pohyb a otáčanie sa kosačkou zase o krok ľahšie. Kosačka VeGA je vybavená robustným oceľovým skeletom so záberom kosenia 51 cm.

Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia 6in1, čo znamená, že motorová kosačka Vega 51 HWTV s pojazdom vie - mulčovanie, zbierať pokosenú trávu do košaa alebo môže vyhazovat trávu bočným deflektorom aj zadným deflektorom von. Tieto posledné funkcie sa používajú prevažne na prerastenú trávu.

Veľké zadné kolieska aj predné kolesá sú uložené v oboustraných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u značky VeGA tiež samozrejmosťou.

Vlastnosti:

Zber do koša

   

Výhoz zadním deflektorem

 

 

Bočné vyhadzovanie

 

V extrémnych podmienkach je možné otvoriť kryt na strane šasi a nasadiť deflektor bočného vyhadzovania. Je to obzvlášť efektívne, ak máte vysokú, mokrú trávu. Výšku strihu trávnika môžete pohodlne zvoliť pomocou samostatnej páky centrálneho nastavenia výšky.

 
Mulčovanie
 
 
Pri mulčovanie kúsky trávy víri dookola a sú rozsekávány na najmenšie čiastočky a pridali späť do trávnika ako recyklované bohaté živiny a nahrádza zbieranie a odvážení trávy.

 

Špecifikácia
Benzínový motor 4-takt OHV VEGA
Ergonomicky mäkčená rukoväť áno
Guličkové ložiská kolies áno
Hmotnosť 36 kg
Materiál podvozku Oceľ
Mulčovanie áno
Nastavenie pracovnej výšky Centrálne 25-75 mm
Objem koša 70 l
Objem nádrže 1,5 l
Ovládací panel na rukoväti áno
Ovládanie otáčok motora áno
Pracovný záber 51cm
Štartovanie Ručné, ťahacie štartér
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Variabilná rýchlosť pojazdu 3,0 - 4,0 km/hod
Veľkosť kolies prednej 205 mm
Veľkosť kolies zadnej 280 mm
Vlastný pojazd áno
Vyhadzovanie bokom áno
Výkon motora 7 PS
Zadné vyhadzovanie áno
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.