Domov / Záhradná technika

VeGA 525 4SXH 6in1 - s pojazdom


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-035
Záhradná motorová kosačka VeGA 525 4SXH 6in1 s pojazdom je tohtoročnou novinkou značky VeGA. Kosačka vyniká vo vyššej strednej triede kosačiek svojím kvalitným spracovaním, výbavou a rovnako tak aj dizajnom.
Výrobca: VeGA
Záruka: 3 roky
Dostupnosť:
330,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
VeGA 525 4SXH 6in1 - s pojazdom

VeGA 525 4SXH 6 in1 motorová kosačka s pojazdom

Záhradná motorová kosačka VeGA 525 4SXH 6in1 s pojazdom je tohtoročnou novinkou značky VeGA. Kosačka vyniká vo vyššej strednej triede kosačiek svojím kvalitným spracovaním, výbavou a rovnako tak aj dizajnom.

Motorová kosačka VeGA 525 4SXH 6in1 je univerzálny kosačka s vysokou kapacitou kosenia a je určená na stredne veľké trávnaté plochy. Záhradná kosačka VeGA je vybavená robustným oceľovým skeletom so záberom kosenia 51 cm.

Motorová kosačka VeGA 525 4SXH 6in1 je poháňaná štvortaktným motorom VeGA OHV s výkonom 5,5 HP.

Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia 6 in 1, čo znamená, že motorová kosačka VeGA 525 4SXH s pojazdom vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, alebo môže vyhadzovať trávu bočným aj zadným deflektorom von. Tieto posledné funkcie sa používajú prevažne na prerastenú trávu.

Ďalšou prednosťou je možnosť variabilný zmeny rýchlosti sekačky vďaka ktorej sa môžete pohodlne nastaviť rýchlosť kosenia podľa aktuálnych sekacích podmienok. Rýchlosť motorovej kosačky je možné regulovať v rozmedzí 2,5 - 4,4 km / hod pomocou variátorové prevodovky. Tento systém umožňuje nastaviť 4x rýchlosti jazdy nezávisle od otáčok motora.

Veľké zadné pojazdové kolesá i predné kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u značky VeGA samozrejmosťou.

Novinkou tejto série je použitie pevnejšieho materiálu z vysokoakostnou oválne profilovej ocele na konštrukciu riadidiel pre vyššiu pevnosť a torznú tuhosť pre náročnú prácu so strojom. Dvojité spojenie madiel pomocou dvoch skrutiek s krídlovou matkou len podčiarkuje masívnosť prevedenia. Ovládacie páky pojazdu a brzdy motora sú ergonomicky vytvarované do pohodlných madiel v tvare špeciálnych "kastlíka", ktoré výrazne zvyšujú komfort obsluhy pri kosení a zároveň znižujú únavu. Ovládací panel je navrhnutý s praktickým úložným priestorom a ideálne dostupnosťou ovládacích prvkov pre obsluhu.

Na kosačky VeGA sa poskytuje predĺžená záruka 3 roky.

POZOR - na všetky nami dodané výrobky Vega, zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis, vrátane dodávky náhradných dielov !!!

Špecifikácia
Benzínový motor ThorX
Ergonomicky mäkčená rukoväť nie
Guličkové ložiská kolies áno
Hmotnosť 36 kg
Materiál podvozku kvalitná oceľ
Mulčovanie áno
Nastavenie pracovnej výšky 25-75mm, centrálne
Objem koša 70l
Objem nádrže 1,5 l
Ovládací panel na rukoväti áno
Ovládanie otáčok motora áno
Pracovný záber 510mm
Štartovanie ručné, ťahacie štartér
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Variabilná rýchlosť pojazdu 4 rýchlosti 2.5-4.4 km/hod
Veľkosť kolies prednej 205mm
Veľkosť kolies zadnej 280mm
Vlastný pojazd áno
Vyhadzovanie bokom áno
Výkon motora 3060 rpm, 5.5 PS
Zadné vyhadzovanie áno
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.