Domov / Záhradná technika

VeGA 525 4SXH 6in1 - s pojazdom


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-035
Záhradná motorová kosačka VeGA 525 4SXH 6in1 s pojazdom je poháňaná štvortaktným motorom ThorX s výkonom 5 Hp. Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia 6in1. Ďalšou prednosťou je možnosť zmeny rýchlosti kosačky. Ší
Výrobca: VeGA
Dostupnosť:
325,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
VeGA 525 4SXH 6in1 - s pojazdom

POZOR - na všetky nami dodané výrobky Vega, zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis, vrátane dodávky náhradných dielov !!! - nákup bez rizika.

VeGA 525 4SXH 6 in1 motorová kosačka s pojazdom

Záhradná motorová kosačka VeGA 525 4SXH s pojazdom. Kosačka vyniká vo vyššej strednej triede kosačiek svojím kvalitným spracovaním, výbavou a rovnako tak aj dizajnom. Motorová kosačka VeGA 525 4SXH je univerzálna kosačka s vysokou kapacitou kosenia a je určená na stredne veľké trávnaté plochy. Záhradná kosačka VeGA je vybavená robustným oceľovým skeletom so záberom kosenia 51 cm.

Motorová kosačka VeGA 525 4SXH je poháňaná štvortaktným motorom ThorX s výkonom 5 Hp.

Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia 6in1, čo znamená, že motorová kosačka VeGA 525 4SXH s pojazdom vie zbierať pokosenú trávu do koša, Mulčovanie, a alebo môže vyhadzovať trávu bočným deflektorom aj zadným deflektorom von. Tieto posledné funkcie sa používajú prevažne na prerastenú trávu.

Ďalšou prednosťou je možnosť variabilnej zmeny rýchlosti kosačky vďaka ktorej môžete pohodlne nastaviť rýchlosť kosenia podľa aktuálnych sekacích podmienok. Rýchlosť motorovej kosačky je možné regulovať v rozmedzí 2,5-4,4 km/hod pomocou variátorové prevodovky. Tento systém umožňuje nastaviť 4x rýchlosti pojazdu nezávisle na otáčkach motora.

Veľké zadné kolieska aj predné kolesá sú uložené v oboustraných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u značky VeGA samozrejmosťou.

Novinkou tejto série je použitie pevnejšieho materiálu z vysokoakostnou oválne profilovej ocele na konštrukciu riadidiel pre vyššiu pevnosť a torznú tuhosť pre náročnú prácu so strojom. Dvojité spojenie madiel pomocou dvoch skrutiek s krídlovou matkou len podčiarkuje masívnosť prevedenia. Ovládacie páky pojazdu a brzdy motora sú ergonomicky vytvarované do pohodlných madiel v tvare špeciálnych "kastlík", ktoré výrazne zvyšujú komfort obsluhy pri kosení a zároveň znižujú únavu. Ovládací panel je navrhnutý s praktickým úložným priestorom a ideálne dostupnosťou ovládacích prvkov pre obsluhu.

 

Vlastnosti

Zber do koša

   

Výhoz zadním deflektorem

 

 

Bočné vyhadzovanie

 

V extrémnych podmienkach je možné otvoriť kryt na strane šasi a nasadiť deflektor bočného vyhadzovania. Je to obzvlášť efektívne, ak máte vysokú, mokrú trávu. Výšku strihu trávnika môžete pohodlne zvoliť pomocou samostatnej páky centrálneho nastavenia výšky.

 
Mulčovanie
 
 
Pri mulčovanie kúsky trávy víri dookola a sú rozsekávány na najmenšie čiastočky a pridali späť do trávnika ako recyklované bohaté živiny a nahrádza zbieranie a odvážení trávy.

 

 

Špecifikácia
Benzínový motor ThorX
Ergonomicky mäkčená rukoväť nie
Guličkové ložiská kolies áno
Hmotnosť 36 kg
Materiál podvozku kvalitná oceľ
Mulčovanie áno
Nastavenie pracovnej výšky 25-75mm, centrálne
Objem koša 70l
Objem nádrže 1,5 l
Ovládací panel na rukoväti áno
Ovládanie otáčok motora áno
Pracovný záber 510mm
Štartovanie ručné, ťahacie štartér
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Variabilná rýchlosť pojazdu 4 rýchlosti 2.5-4.4 km/hod
Veľkosť kolies prednej 205mm
Veľkosť kolies zadnej 280mm
Vlastný pojazd áno
Vyhadzovanie bokom áno
Výkon motora 3060 rpm, 4PS
Zadné vyhadzovanie áno
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.