Domov / Záhradná technika

VEGA 525 SHB 5in1 - s pojazdom


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-36
!!! AKČNÁ CENA !!! Motorová kosačka VeGA 525 SHB 5in1 s pojazdom je poháňaná štvortaktným motorom Briggs & Stratton série 625 s výkonom 5 PS. Prednosťou tejto kosačky je použitie 5in1. Šírka kosenia je 51 cm a s objemným zberným košom 70 l nebude problém
Výrobca: VeGA
Dostupnosť:
379,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
VEGA 525 SHB 5in1 - s pojazdom

VeGA 525 SHB 5 in1 motorová kosačka s pojazdom

Záhradná motorová kosačka VeGA 525 SHB 5in1 s pojazdom je značky VeGA. Kosačka vyniká vo vyššej strednej triede kosačiek svojím kvalitným spracovaním, výbavou a rovnako tak aj dizajnom. Motorová kosačka VeGA 525 SHB 5in1 je univerzálna kosačka s vysokou kapacitou kosenia a je určená na stredne veľké trávnaté plochy. Záhradná kosačka VeGA je vybavená robustným oceľovým skeletom so záberom kosenia 51 cm.

Motorová kosačka VeGA 525 SHB 5in1 je poháňaná štvortaktným motorom Briggs & Stratton série 625.

Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia 5in1, čo znamená, že motorová kosačka VeGA 525 SHB 5in1 s pojazdom vie zbierať pokosenú trávu do koša, Mulčovanie, a alebo může vyhazovat trávu bočným deflektorom aj zadným deflektorom von. Tieto posledné funkcie sa používajú prevažne na prerastenú trávu.

Veľké zadné kolieska aj predné kolesá sú uložené v oboustraných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u značky VeGA tiež samozrejmosťou.

Novinkou tejto série je použitie pevnejšieho materiálu z vysokoakostnou oválne profilovej ocele na konštrukciu riadidiel pre vyššiu pevnosť a torznú tuhosť pre náročnú prácu so strojom. Dvojité spojenie madiel pomocou dvoch skrutiek s krídlovou matkou len podčiarkuje masívnosť prevedenia. Ovládacie páky pojazdu a brzdy motora sú ergonomicky vytvarované do pohodlných madiel v tvare špeciálnych "kastlík", ktoré výrazne zvyšujú komfort obsluhy pri kosení a zároveň znižujú únavu. Ovládací panel je navrhnutý s praktickým úložným priestorom a ideálne dostupnosťou ovládacích prvkov pre obsluhu.

 

Vlastnosti

Zber do koša

   

Výhoz zadním deflektorem

 

 

Bočné vyhadzovanie

 

V extrémnych podmienkach je možné otvoriť kryt na strane šasi a nasadiť deflektor bočného vyhadzovania. Je to obzvlášť efektívne, ak máte vysokú, mokrú trávu. Výšku strihu trávnika môžete pohodlne zvoliť pomocou samostatnej páky centrálneho nastavenia výšky.

 
Mulčovanie
 
 
Pri mulčovanie kúsky trávy víri dookola a sú rozsekávány na najmenšie čiastočky a pridali späť do trávnika ako recyklované bohaté živiny a nahrádza zbieranie a odvážení trávy.

 

Špecifikácia
Benzínový motor Briggs & Stratton
Ergonomicky mäkčená rukoväť nie
Guličkové ložiská kolies áno
Hmotnosť 37 kg
Materiál podvozku Oceľ
Mulčovanie áno
Nastavenie pracovnej výšky Centrálne 25-75 mm
Objem koša 70 l
Objem nádrže 1,5 l
Ovládací panel na rukoväti áno
Štartovanie Ručné, ťahacie štartér
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Variabilná rýchlosť pojazdu 4 km / h
Veľkosť kolies prednej 205 mm
Veľkosť kolies zadnej 280 mm
Vlastný pojazd áno
Vyhadzovanie bokom áno
Výkon motora 5 PS
Zadné vyhadzovanie áno
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.