Domov / Záhradná technika / Kosačky na trávu

VeGA 525 SXHE 7in1 - s pojazdom


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-036
Záhradná motorová kosačka VeGA 525 SXHE 7n1 s pojazdom je tohtoročnou novinkou značky VeGA. Kosačka vyniká vo vyššej strednej triede kosačiek svojím kvalitným spracovaním, výbavou a rovnako tak aj dizajnom.
Výrobca: VeGA
Záruka: 3 roky
Dostupnosť:
375,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
VeGA 525 SXHE 7in1 - s pojazdom

VeGA 525 SXHE 7in1 motorová kosačka s variabilným pojazdom a elektrickým štartovaním

Záhradná motorová kosačka VeGA 525 SXHE 7n1 s pojazdom je tohtoročnou novinkou značky VeGA. Kosačka vyniká vo vyššej strednej triede kosačiek svojím kvalitným spracovaním, výbavou a rovnako tak aj dizajnom.

Motorová kosačka VeGA 525 SXHE 7in1 je univerzálny kosačka s vysokou kapacitou kosenia a je určená na stredne veľké trávnaté plochy. Záhradná kosačka VeGA je vybavená robustným oceľovým skeletom so záberom kosenia 51 cm. Motorová kosačka VeGA 525 SXHE 7in1 je poháňaná štvortaktným motorom VeGA OHV s výkonom 5,5 HP a objemom 170 ccm.

Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia 7 in 1, čo znamená, že motorová kosačka VeGA 525 SXHE s pojazdom vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, a alebo môže vyhadzovať trávu bočným deflektorom i zadným deflektorom von. Tieto posledné funkcie sa používajú prevažne na prerastenú trávu. Elektrické batériové štartovanie podčiarkuje vysoký komfort výbavy.

Ďalšou prednosťou je možnosť variabilný zmeny rýchlosti sekačky vďaka ktorej môžete pohodlne nastaviť rýchlosť kosenia podľa aktuálnych sekacích podmienok. Rýchlosť motorovej kosačky je možné regulovať v rozmedzí 3 - 4 km / hod.

Ovládacie páky pojazdu a brzdy motora sú ergonomicky vytvarované do pohodlných madiel v tvare špeciálnych "kastlíka", ktoré výrazne zvyšujú komfort obsluhy pri kosení a zároveň znižujú únavu. Ovládací panel je navrhnutý s ideálnou dostupnosťou ovládacích prvkov pre obsluhu.

Na kosačky VeGA sa poskytuje predĺžená záruka 3 roky.

POZOR - na všetky nami dodané výrobky VeGA, zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis, vrátane dodávky náhradných dielov !!!

Špecifikácia
Pojazd ÁNO
Motor 5,5 PS, 4-takt OHV VeGA, 170 ccm
Maximálny výkon motora 3600 rpm, 5,5 PS
Výkon motora 3060 rpm, 4,5 PS
Štartovanie ručné/ el. štartovanie 12V
Podvozok oceľ
Šírka kosenia 51 cm
Nastavenie pracovnej výšky centrálne, 25-80 mm
Veľkosť kolies prednej 205 mm
Veľkosť kolies zadnej 280 mm
Objem koša 70 l
Mulčovanie ÁNO
Vyhadzovanie bokom ÁNO
Hmotnosť 37 kg
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.