Domov / Záhradná technika

VeGA 545 SXH 6in1 - s pojazdom


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-103
VeGA 545 SXH 6in1 - s pojazdom. Kosačka vyniká vo vyššej strednej triede kosačiek svojím kvalitným spracovaním, výbavou a rovnako tak aj dizajnom. Univerzálna kosačka o zábere 540 mm.
Výrobca: VeGA
Dostupnosť:
330,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
VeGA 545 SXH 6in1 - s pojazdom

POZOR - na všetky nami dodané výrobky Vega, zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis, vrátane dodávky náhradných dielov !!! - nákup bez rizika.

Záhradná motorová kosačka VeGA 545 SXH s variabilným pojazdom značky VeGA. Kosačka vyniká vo vyššej strednej triede kosačiek svojím kvalitným spracovaním, výbavou a rovnako tak aj dizajnom. Univerzálna kosačka o zábere 540 mm s vysokou kapacitou kosenia a je určená na veľké trávnaté plochy. Vybavená robustným oceľovým skeletom so záberom kosenia 54 cm, poháňaná silným štvortaktným motorom VeGA OHV s výkonom 6 PS (HP) 174 ccm.

 
Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia 6 in 1, čo znamená, že motorová kosačka vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, a alebo môže vyhadzovať trávu bočným deflektorom i zadným deflektorom von. Tieto posledné funkcie sa používajú prevažne na prerastenú trávu.
 
Veľké zadné pojazdové kolesá i predné kolesá sú uložené v oboustraných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u značky VeGA tiež samozrejmosťou.
 
ergonomické madlo s pogumovanou rukoväťou a masívne ovládací panel s ovládacími prvkami. Ďalej je táto kosačka vybavená sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu. Masívny žacie nôž a veľký kôš s ukazovateľom naplnenia, spolu so zaujímavou cenou, robia z tejto motorovej kosačky VeGA 545 SXH s pojazdom jedničku vo vyššej triede kosačiek s pojazdom. Na kosačky VeGA sa poskytuje predĺžená záruka 3 roky.
Špecifikácia
Benzínový motor VEGA
Ergonomicky mäkčená rukoväť nie
Guličkové ložiská kolies áno
Hmotnosť 38 kg
Materiál podvozku Oceľ
Mulčovanie áno
Nastavenie pracovnej výšky Centrálne 25-75 mm
Objem koša 70 l
Objem nádrže 1,5 l
Ovládací panel na rukoväti áno
Ovládanie otáčok motora áno
Štartovanie Ručné, ťahacie štartér
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Variabilná rýchlosť pojazdu 3 - 4 km / hod
Veľkosť kolies prednej 205 mm
Veľkosť kolies zadnej 280 mm
Vlastný pojazd áno
Vyhadzovanie bokom áno
Výkon motora 6 PS (HP)
Zadné vyhadzovanie áno
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.