Domov / Záhradná technika / Snehové frézy / Benzínové frézy

VeGA 6562 + Darček


Žiadne hodnotenie. Kód: 140-047
!!Darček!! Olej a snehové hrablo!!Dvojstupňová snehová fréza VeGA 6562 EL je oproti modelu VeGA 6562 vylepšená o elektrické štartovanie a nastaviteľný LED reflektor.
Výrobca: VeGA
Dostupnosť:
489,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
VeGA 6562 + Darček

Dovoľujeme si Vám predstaviť novú inovovanú radu snehových fréz VeGA premium edition. Túto sériu snehových fréz sme sa na základe dlhoročných skúseností a neskôr aj intenzívneho prieskumu trhu v tomto segmente rozhodli postaviť výbavou a technickým riešením, čo najbližšie potrebám českého zákazníka. Snehové frézy Hecht premium edition s týmto označením budú vždy o krok vo výbave, technických parametroch a cenách pred svojou konkurenciou.

Dvojstupňová snehová fréza VeGA 6562 EL je oproti modelu VeGA 6562 vylepšená o elektrické štartovanie a nastaviteľný LED reflektor. Tento model zo série premium edition má oproti konkurencii v tejto triede niekoľko inovatívnych vylepšení a užívateľských výhod. Základným prvkom je väčší pracovný záber 620 mm oproti 560 mm a silný OHV motor 6.5 Hp. Podstatná výhoda väčšieho záberu je v úspore času obsluhy a množstvo spotrebovaného paliva. Vychádzali sme z potrieb potencionálnych užívateľov tejto snehovej frézy.Dětské kočíky, vozíky atď .. majú väčšinou záber 600 mm a teda pri zábere snehovej frézy 620 mm zvládnete odpratať cestičku na jedno projetí. Díky nastaviteľným klzným lyžiam z polyméru je táto fréza veľmi šetrná k frézovanie na zámkových a okrasných dlažbách, kde Vám nevzniknú žiadne ryhy oproti kovovým kluzákům. Smerové a diaľkové ovládanie komínku z pozície obsluhy priamo na paneli je bezpochyby veľkou výhodou a úsporou času pri samotnom frézování.Všechny ovládacie prvky tejto snehovej frézy sú prehľadne umiestnené na čelnom pracovnom paneli. Ďalšími inovatívnymi prvkami sú špeciálne ozubený šnek "aggressiveauger", kolesá so zimným vzorom "Snowgrip" a masívne vystuženie prevodovky závitovky a vyhadzovacie turbíny pre prácu aj v tých najtvrdších snehových podmienkach.

 

 

 

Hrablo v hodnote 16 € ZADARMO! + Olej v hodnote  8 € ZADARMO!

Špecifikácia
Typ frézy Dvojstupňová
Motor 6,5 PS, OHV, 4-takt LONCIN 196 ccm
Výkon motora 6,5 PS
Pracovný výkon 1800 m3/hod max.
Maximálna odhadzovaca vzdialenosť 15 m
Pracovný záber 620 mm
Výška bunkri 520 mm
Šasi kov
Pojazd 5 rýchlostí vpred 2 rýchlosti vzad
Kolesá 13 x 5 inch
Pneumatiky SNOWGRIP
Prepínanie náhonu kolies áno závlačky v kolesách
Priemer turbíny 315 mm
Slimák AGGRESSIVEAUGER - masívne ozubený šnek
Otáčanie komína 190 °
Nastavenie komínu Z pozície obsluhy
Ovládanie z panelu áno
Štartovanie ručné / elektrické 230 V / 50 Hz
Svetlomety áno nastaviteľné LED
Lyžiny Nastaviteľné, z polyméru (šetrné k dlažbe)
Hmotnosť 68 kg
Vystuženie prevodovky závitovky áno
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.