Domov / Záhradná technika

VeGA 752 SXH DOV 5in1 s pojazdom


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-34
Záhradná motorová kosačka VeGA 752 SXH DOV 5in1 s pojazdom je poháňaná silným motorom Briggs&Stratton DOV série 750 s výkonom 6 Hp. Kvalitné spracovanie a výbava. Inteligentný systém ReadyStart, šírka kosenia 51cm a 70-litrový sberný kôš robia s tejto kos
Výrobca: VeGA
Dostupnosť:
430,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
VeGA 752 SXH DOV 5in1 s pojazdom

POZOR - na všetky nami dodané výrobky Vega, zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis, vrátane dodávky náhradných dielov !!! - nákup bez rizika.

VeGA 752 SXH DOV 5in1 motorová kosačka s pojazdom

Záhradná motorová kosačka VeGA 752 SXH DOV s pojazdom je tohtoročnou novinkou značky VeGA. Kosačka vyniká vo vyššej strednej triede kosačiek svojím kvalitným spracovaním, výbavou a rovnako tak aj dizajnom. Motorová kosačka VeGA 752 SXH DOV je univerzálna kosačka s vysokou kapacitou kosenia a je určená na stredne veľké veľké trávnaté plochy. Záhradná kosačka VeGA je vybavená robustným oceľovým skeletom so záberom kosenia 51 cm.

Motorová kosačka VeGA 752 SXH DOV je poháňaná silným motorom DOV série 750 s výkonom 6 Hp svetovo známej, americké, značky Briggs&Stratton. Motor Briggs&Stratton séria DOV 750 patrí medzi to najlepšie čo Briggs&Stratton vyrába. Výkonný a bez problémov bežiaci motor Briggs&Stratton DOV 750 Serie je vybavený inteligentným systémom ReadyStart, ktorý nepotrebuje ručné čerpanie paliva pomocou primeru a ani nastavenie sýtiča motora pri studenom štarte. Tento motor sa veľmi ľahko štartuje. Séria DOV 750 je minuloročnou novinkou a oproti modelu DOV 700 sa líši predovšetkým väčším krútiacim momentom.
Práve krútiaci moment je najdôležitejším údajom pri výbere kosačky. Krútiaci moment rozhoduje o tom ako dobre bude motorová kosačka kosiť.
 

Vlastnosti 

Zber do koša

   

Výhoz zadním deflektorem

 

 

Bočné vyhadzovanie

 

V extrémnych podmienkach je možné otvoriť kryt na strane šasi a nasadiť deflektor bočného vyhadzovania. Je to obzvlášť efektívne, ak máte vysokú, mokrú trávu. Výšku strihu trávnika môžete pohodlne zvoliť pomocou samostatnej páky centrálneho nastavenia výšky.

 
Mulčovanie
 
 
Pri mulčovanie kúsky trávy víri dookola a sú rozsekávány na najmenšie čiastočky a pridali späť do trávnika ako recyklované bohaté živiny a nahrádza zbieranie a odvážení trávy.
Špecifikácia
Guličkové ložiská kolies áno
Hmotnosť 36 kg
Materiál podvozku Oceľ
Mulčovanie áno
Nastavenie pracovnej výšky Centrálny 25-75 mm
Objem koša 70 l
Objem nádrže 1,5 l
Štartovanie Ručné, ťahacie štartér
Variabilná rýchlosť pojazdu 4 km / h
Veľkosť kolies prednej 205 mm
Veľkosť kolies zadnej 280 mm
Vlastný pojazd áno
Vyhadzovanie bokom áno
Výkon motora 3060 rpm, 9,5 Nm
Zadné vyhadzovanie áno
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.