Domov / Záhradná technika / Kosačky na trávu / Benzínové kosačky

VeGA 752 SXH GCV 5in1


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-141 Doprava zadarmo Doprava zadarmo
VeGA 752 SXH GCV s pojazdom je tohtoročnou novinkou značky VeGA. Kosačka vyniká vo vyššej strednej triede kosačiek svojím kvalitným spracovaním, výbavou a rovnako tak aj dizajnom.
Výrobca: VeGA
Záruka: 4 roky
Dostupnosť:
563,00 €
 
VeGA 752 SXH GCV 5in1

POZOR - na všetky nami dodané výrobky Vega, zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis, vrátane dodávky náhradných dielov !!! - nákup bez rizika.

Záhradná motorová kosačka VeGA 752 SXH GCV s pojazdom je tohtoročnou novinkou značky VeGA. Kosačka vyniká vo vyššej strednej triede kosačiek svojím kvalitným spracovaním, výbavou a rovnako tak aj dizajnom. Univerzálna kosačka s vysokou kapacitou kosenia je určená na stredne veľké až veľké trávnaté plochy a je vybavená robustným oceľovým skeletom so záberom kosenia 51 cm s silným motorom HONDA OHC série GCV s výkonom 5 PS (HP) svetovo známe, japonskej, značky HONDA.

Kosačka je vybavena inteligentným systémom ReadyStart, ktorý nepotrebuje ručné čerpanie paliva pomocou primeru a ani nastavenie sýtiča motora pri studenom štarte. Tento motor sa veľmi ľahko štartuje. Séria GCV OHC je novinkou s vysokým krútiacim momentom 9,4 nm. Práve krútiaci moment je najdôležitejším údajom pri výbere kosačky. Krútiaci moment rozhoduje o tom ako dobre bude motorová kosačka kosiť.

 

 

Ready Start

Motor vybavený systémom Ready Start® nie je nutné pred naštartovaním ručne sýtiť.

Zber do koša

Vyhadzovanie zadným deflektorom

Bočné vyhadzovanie

V extrémnych podmienkach je možné otvoriť kryt na strane šasi a nasadiť deflektor bočného vyhadzovania. Je to obzvlášť efektívne, ak máte vysokú, mokrú trávu. Výšku strihu trávniku môžete pohodlne zvoliť pomocou samostatnej páky centrálneho nastavenia výšky.

Mulčovanie

Pri mulčovani kúsky trávy víria dookola a sú rozsekávány na najmenšie čiastočky a pridané s späť do trávnika ako recyklované bohaté živiny a nahradzuje zbieranie a odvážení trávy.

Špecifikácia
Váha 36 kg
Vlastný pojazd áno
Motor 5 PS, 4-takt OHC Honda 160 ccm
Model motora Honda GCV 160
Výkon motora 2500 rpm, 4 Ps, 9,4 Nm
Max. výkon 3600 rpm,5 Ps
Objem nádrže 0.9 l
Šírka kosenia 510 mm
Nastavenie pracovnej výšky 25-75 mm, centrálne
Veľkosť kolies zadnej 280 mm
Veľkosť kolies prednej 205 mm
Objem koša 70 l
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Podvozok kvalitná oceľ
Štartovanie ručné
Mulčovanie áno
Vyhadzovanie bokom áno
Zadné vyhadzovanie áno
Rýchlosť pojazdu 4 km/h
Guličkové ložiská kolies áno
Stojí za pozornosť
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.