Domov /

VeGA GT 1901


Žiadne hodnotenie. Kód: 300-012
Tlakové umývačky VEGA GT sú vysoko kvalitné a spoľahlivé čističe určené pre domáce použitie . Vysokotlakové čističe majú výrazne vyššiu čistiacu silu než ktoré dosiahnete pri použití bežnej záhradnej hadice . Vysokotlakové čerpadlá dosahujú maximálneho tl
Dostupnosť:
172,69 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
VeGA GT 1901

Tlakové umývačky VEGA GT sú vysoko kvalitné a spoľahlivé čističe určené pre domáce použitie . Vysokotlakové čističe majú výrazne vyššiu čistiacu silu než ktoré dosiahnete pri použití bežnej záhradnej hadice . Vysokotlakové čerpadlá dosahujú maximálneho tlaku vody až 150 bar (podľa modelu ) .

 

Vysokotlakové čističe VEGA sú určené pre umývanie hrubých a ťažko odstrániteľných nečistôt , na čistenie povrchov a plôch z dreva , plastu , kovu či kameňa . Hlavné uplatnenie teda tieto tlakové umývačky nájdu pri umývaní automobilov , údržbe bicyklov , čistenie záhradného náradia , čistenie chodníkov a terás , ale aj pri iných aktivitách a prácach .

 

Pri použití tlakovej hadice sa vysokotlakovou tryskou dosahujú tlakové umývačky VeGA vysokého čistiaceho účinku , s použitím čistiacich prostriedkov sa čistiaci účinok ešte zvyšuje . Tlakové umývačky VEGA sú teda ideálnym pomocníkom pri každodennej údržbe a ďalších činnostiach predovšetkým okolo rodinných domov , chát či chalúp .

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.