Domov / Záhradná technika / Štiepačky / Štiepačky vertikálne

VeGA LV1200 PRO - štiepač dreva


Žiadne hodnotenie. Kód: 150-043
V základnej výbave je priložený profesionálny rozširovaci štiepací klin ZADARMO! Vertikálny hydraulický štiepač dreva VeGA LV1200 PRO je špičkový model, predurčený pre tú najnáročnejšiu prácu. Poradí si s akýmkoľvek typom dreva.
Výrobca: VeGA
Dostupnosť:
799,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
VeGA LV1200 PRO - štiepač dreva

Vertikálne hydraulický štiepač dreva VeGA LV1200 PRO je špičkový model priamo predurčený pre tú najnáročnejšiu prácu. Budete až prekvapení s akou ľahkosťou si poradí a akýmkoľvek typom dreva. Mohutný tlak 12 ton má základ v novej konštrukcii stroja na ktoré boli použité silné plechy o hrúbke 6 mm a navyše s nízkou základňou. Výborne si poradí is tvrdýmy typy dreva, a to až do dĺžky 135 cm. Špeciálne bola vystužená základňa stroja, ktorá má významný podiel na stabilite a tuhosti celého stroja. Vďaka tomu má stroj dlhšiu životnosť a výborne odoláva všetkým deformáciám pri štiepaní i veľmi tvrdých druhov dreva.

Stroj je vybavený extrémne nízkou základňou, vďaka ktorej nemusíte zdvíhať ťažké polená do výšky. Pre kratšie polená je stroj vybavený dvojitým masívnym vyklápacím pracovným stolom umiestneným nadsebou. Obaja výklopné stoly sú v tomto segmente štiepačiek samozrejmosťou. Ako bonus je do základnej výbavy štiepačky priložený profesionálny rozširovaci štiepací klin. Ku stroju je možné dokúpiť prídavný štvorramenný klin, ktorý výborne poslúži na delenie polien.

Použitím systému Vario, vďaka ktorému si môžete nastaviť pracovnú dĺžku piestu podľa veľkosti polená. Vďaka týmto dvom výhodám zvládnete za jednotku času oveľa viac štiepacích cyklov ako u iných strojov a práca je oveľa rýchlejšie hotová. Veľké kolesá a transportné madlo dovoľujú ľahkú manipuláciu s celým strojom.

 

Profesionálný klin zadarmo

Špecifikácia
Motor 4000 W, 400 V
Štiepacia sila 12 ton
Dľžka polena 630 /940 / 1050 / 1350 mm
Priemer polena 400 mm
Hmotnosť 185 kg
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.