Domov /

WB 456 SC 6in1 s pojazdom


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-091
Dostupnosť: Skladom
325,00 € , plus doprava
Doba dodania: 1 - 3 Dni
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
WB 456 SC 6in1 s pojazdom
Kosačka WB 456 SC 6in1 je určená na stredne veľké až veľké trávnaté plochy . Jej neskutočná výbava , dizajn a kvalitné spracovanie z nej robia doslova perlu v tejto stredne vyššej triede trávnych kosačiek s pojazdom.
 
Kosačka WB 456 SC 6in1 vyniká špeciálnym pevným a masívnym oceľovým šasi . Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia 5 in 1 , čo znamená , že kosačka WB 456 SC 6in1 vie zbierať pokosenú trávu do koša , mulčuje , vyhadzuje trávu bokom , zadným deflektorom a má pojazd . Táto posledná funkcia sa používa prevažne na prerastenú trávu . Pogumovaná sendvičová kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách , centrálne nastavenie výšky kosenia je u tejto značky samozrejmosťou.
 
Veľkým nadštandardom u tejto kosačky je použitá špeciálna trecia spojka na noži kosačky pod unášačom , ktorá je schopná preklzu nože pri narazenie do pevnej prekážky . Táto funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobené nárazom noža do prekážky . Mäkčená rukoväť s ovládacími prvkami otáčok motora a špeciálny povlak na obvode zberného koša , ktorý stimuluje prúd vzduchu , aby sa neprášilo na obsluhu . Ďalej je táto kosačka vybavená veľkými zadnými kolesami a sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu . Masívny žacie nôž s mohutnými vyhadzovacím " lopatami " a veľký kôš spolu so zaujímavou cenou robia z tejto kosačky WB 456 SC 6in1 kvalitného pomocníka s bojom proti zelenému živlu . Ďalším veľkým unikátom je motor , ktorý patrí medzi to najlepšie čo WEIBANG vyrába .
 
 
 
 
Špecifikácia
Benzínový motor WEIBANG
Guličkové ložiská kolies áno
Hmotnosť 36 kg
Materiál podvozku Oceľ
Mulčovanie áno
Nastavenie pracovnej výšky Centrálne 20 - 70 mm
Objem koša 65 l
Ovládací panel na rukoväti nie
Ovládanie otáčok motora áno
Pracovný záber 460 mm
Štartovanie ručne
Veľkosť kolies prednej 180 mm
Veľkosť kolies zadnej 220 mm
Vlastný pojazd áno
Vyhadzovanie bokom áno
Výkon motora 6 HP
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.