Domov / Záhradná technika

WEIBANG 536 SBV 6IN1


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-086
Kosačka s pojazdom a 3-rýchlostnou variatorovou prevodovkou
Výrobca: WEIBANG
Produkt již není v prodeji
WEIBANG 536 SBV 6IN1

Kosačka WB 536 SBV 6 in 1 je určená na stredne veľké až veľké trávnaté plochy . Jej neskutočná výbava , dizajn a kvalitné spracovanie z nej robia doslova perlu v tejto vyššej triede trávnych kosačiek s pojazdom .

Kosačka WB 536 SBV 6 in 1 vyniká špeciálnym pevným a masívnym oceľovým šasi . Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia 6 in 1. Kosačka WB 536 SBV vie zbierať pokosenú trávu do objemného koša , mulčuje , vyhadzuje trávu bočným deflektorom , zadným deflektorom , má pojazd a má variabilnú rýchlosť pojazdu . Novo má kosačka antivibračné uloženie rukoväťou a moderné metalickú komaxitovou kladivkovou povrchovú úpravu .

Luxus tejto kosačke dodáva profesionálna 3 - rýchlostná prevodovka , vďaka ktorej viete pohodlne nastaviť rýchlosť kosenia podľa aktuálnych sekacích podmienok od veľmi pomalej chôdze , až po svižný krok . Pogumovaná sendvičová kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách , centrálne nastavenie výšky kosenia je u tejto značky samozrejmosťou .

Veľkým nadštandardom u tejto kosačky je použitá špeciálna trecia spojka na noži kosačky pod unášačom , ktorá je schopná preklzu nože pri narazenie do pevnej prekážky . Táto funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobené nárazom noža do prekážky . Mäkčená rukoväť a masívne ovládací panel s ovládacími prvkami pojazdu a otáčok motora . Ďalej je táto kosačka vybavená sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu . Masívny čelný rám nárazníka podčiarkuje robustnosť kosačky . Masívny žacie nôž s mohutnými vyhadzovacím " lopatami " a veľký kôš spolu so zaujímavou cenou robia z tejto kosačky WB 536 SKLV vlajkovú loď samotnej značky Weibang . Ďalším veľkým unikátom je motor B&S . Sčítané a podčiarknuté , táto kosačka patrí medzi to najlepšie čo tento rok na našich záhradách môžete vidieť .

 

 

Zber do koša 

Vyhadzovanie zadným deflektorom

Silné ( masívne ) šasi

Silné ( masívne ) šasi a aerodynamický tvar zaisťuje výborné prúdenie vzduchu .

 

Aerodynamický nôž

Pevná a trvanlivá skriňa ovládacej páky pojazdu

Pevná a trvanlivá ( nemenná ) skriňa ovládacej páky pojazdu , kovový rá

Pevné upevnenie madla   

 

 

Upevnenie ložísk  

Patentované upevnenie ložísk , dvakrát spojené .

 

Mulčovanie   

Pri mulčovanie kúsky trávy víria dookola a sú rozsekávány na najmenšie čiastočky a pridané s späť do trávnika ako recyklované bohaté živiny a nahrádza zbieranie a odvážení trávy .

 

Nastaviteľná výška kosenia 

Žací nôž vytvorí silný prúd vzduchu , ktorý pred kosením nadvihne trávu a tá je potom efektívne zbieraná do zberného koša . Aerodynamický tvar šasi umožňuje napĺňanie koša plynulejšie .

 

Plynulejšie plnenia koša 

Žací nôž vytvorí silný prúd vzduchu , ktorý pred kosením nadvihne trávu a tá je potom efektívne zbieraná do zberného koša . Aerodynamický tvar šasi umožňuje napĺňanie koša plynulejšie .

Možnosť dokúpiť mulčovaci nož - 530 mm (objednacie čislo: 5340405020/22) - 25 Eur

 

Špecifikácia
Benzínový motor B&S
Guličkové ložiská kolies áno
Hmotnosť 47 kg
Materiál podvozku kvalitná oceľ
Mulčovanie áno
Nastavenie pracovnej výšky Centrálne 20-70 mm
Objem koša 70 l
Ovládanie otáčok motora áno
Pracovný záber 530 mm
Štartovanie ručne
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Veľkosť kolies prednej 205 mm
Veľkosť kolies zadnej 220 mm
Vlastný pojazd áno
Vyhadzovanie bokom áno
Výkon motora 6 HP
Zadné vyhadzovanie áno
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.