Domov / Záhradná technika / Kosačky na trávu / Benzínové kosačky

Weibang WB 456 SC 6in1 s variabilným pojazdom RED LINE


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-125 Doprava zadarmo Doprava zadarmo Akcia
Kosačka Weibang WB 456 SC 6in1 RED LINE je určená na menšie až stredne veľké trávnaté plochy. Jej neskutočná výbava, dizajn a kvalitné spracovanie z nej robia doslova perlu v tejto strednej triede trávnych kosačiek s pojazdom.
Výrobca: WEIBANG
Záruka: 4 roky
Dostupnosť:
435,00 € , plus doprava
Doba dodania: 1 - 5 Dní
 
Weibang WB 456 SC 6in1 s variabilným pojazdom RED LINE

Kosačka Weibang WB 456 SC 6in1 RED LINE je určená na menšie až stredne veľké trávnaté plochy. Jej neskutočná výbava, dizajn a kvalitné spracovanie z nej robia doslova perlu v tejto strednej triede trávnych kosačiek s pojazdom. Kosačka Weibang WB 456 SC 6in1 vyniká špeciálnym pevným a masívnym oceľovým šasi. Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia funkcií 6 in 1, čo znamená, že kosačka vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, vyhadzuje trávu bokom, zadným deflektorom a má variabilný pojazd daný silným motorom.

Výhoda silného motora s rozvodom OHV s výkonom 6 HP a nože s veľkými lopatami (BIG BLADE) Vám perfektne zoberie aj prerastenú mokrú trávu. Pogumované sendvičové kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u tejto značky samozrejmosťou. Veľkým nadštandardom u tejto kosačky je použitá špeciálna trecia spojka na noži kosačky pod unášačom, ktorá je schopná preklzu noža pri narazenie do pevnej prekážky. Táto funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobené nárazom noža do prekážky.

Ergonomická rukoväť s ovládacími prvkami otáčok motora a špeciálny povlak na obvode zberného koša, ktorý stimuluje prúd vzduchu, aby sa neprášilo na obsluhu. Ďalej je táto kosačka vybavená pevnými zadnými kolesami a sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu. Masívny žaci nôž s mohutnými vyhadzovacími "lopatami - tzv. BIG BLADE" a veľký kôš spolu so zaujímavou cenou robia z tejto kosačky Weibang WB 456 SC 6in1 kvalitného pomocníka s bojom proti zelenému živlu.

Ďalším veľkým unikátom je motor, ktorý patrí medzi to najlepšie čo Weibang v danej triede ponúka. Jedná sa o profeisonální silný motor rozvodu OHV s výkonom 6 HP a vysokým krútiacim momentom 8,9 Nm - 159 ccm. Veľkou výhodou tohto motora je automatický sýtič, tzn. že kosačku naštartujete bez nutnosti čokoľvek na kosačke či motoru nastavovať. Samostané veľmi ľahké ručné naštartovanie zvládne bez problému každy aj žena či starší človek.

Ďalši profesionálny prvok, ktorým kosačka disponuje je masívna kovová prevodovka s garantovanou dlhou životnosťou. Špeciálny metalický komaxitový nástrek SMOOTH HARDNES (3 vrstvy nástreku), ktorý výrazne umocňuje luxusný vzhľad a eleganciu.
 

POZOR - na všetky nami dodané výrobky WEIBANG, zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis, vrátane dodávky náhradných dielov !!!

Špecifikácia
Váha 36 kg
Vlastný pojazd áno
Motor WEIBANG 6 HP
Model motora 1P65A-OHV 8,9 Nm - 159 ccm
Výkon motora max. 6 HP
Šírka kosenia 460 mm
Nastavenie pracovnej výšky 20 - 70 mm
Veľkosť kolies prednej 180 mm
Veľkosť kolies zadnej 220 mm
Objem koša 65 l
Guličkové ložiská kolies áno
Podvozok kvalitná oceľ
Štartovanie ručné
Mulčovanie áno
Bočné vyhadzovanie áno
Zadné vyhadzovanie áno
Variabilná rýchlosť pojazdu var. daná motorom 3,0 - 4,4 km / hod.
Trecia spojka áno
Ovládanie otáčok motora áno
Stojí za pozornosť
VeGA 46 HWXV 6in1 - s pojazdom VeGA 46 HWXV 6in1 - s pojazdom Kód: 100-015 Doprava zadarmo Doprava zadarmo
345,00 €
Detail
VEGA 51 HWTV - s pojazdom 6in1 VEGA 51 HWTV - s pojazdom 6in1 Kód: 100-024 Doprava zadarmo Doprava zadarmo
433,00 €
Detail
STIGA COMBI 748 V (EXPERIENCE) STIGA COMBI 748 V (EXPERIENCE) Kód: 100-033 Doprava zadarmo Doprava zadarmo Novinka
529,00 €
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.