Domov / Záhradná technika / Kosačky na trávu / Benzínové kosačky

Weibang WB 456 SCV 6in1 s pojazdom a 7 rýchlostnou prevodovkou RED LINE


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-154 Doprava zadarmo Doprava zadarmo Akcia
Kosačka Weibang WB 456 SCV 6in1 vyniká špeciálnym pevným a masívnym oceľovým šasi. Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia funkcií 6 in 1, čo znamená, že kosačka vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, vyhadzu
Výrobca: WEIBANG
Záruka: 4 roky
Dostupnosť:
Zlacnené z 359,00 € (Naša normálna cena.)
teraz len 340,00 € , plus doprava
Doba dodania: 1 - 3 Dni
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Weibang WB 456 SCV 6in1 s pojazdom a 7 rýchlostnou prevodovkou RED LINE

Kosačka Weibang WB 456 SCV 6in1 RED LINE je určená na menšie až stredne veľké trávnaté plochy. Jej neskutočná výbava, dizajn a kvalitné spracovanie z nej robia doslova perlu v tejto strednej triede trávnych kosačiek s pojazdom. Kosačka Weibang WB 456 SCV 6in1 vyniká špeciálnym pevným a masívnym oceľovým šasi. Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia funkcií 6 in 1, čo znamená, že kosačka vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, vyhadzuje trávu bokom, zadným deflektorom a má variabilný pojazd daný 7 rýchlostným variátorom. Výhoda silného motora s rozvodom OHV s výkonom 6 HP a nož s veľkými lopatami (BIG BLADE) Vám perfektne zoberie aj prerastenú mokrú trávu. Pogumované sendvičové kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u tejto značky samozrejmosťou. Veľkým nadštandardom u tejto kosačky je použitá špeciálna trecia spojka na noži kosačky pod unášačom, ktorá je schopná preklzu noža pri narazenie do pevnej prekážky. Táto funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobené nárazom noža do prekážky.

Ergonomická rukoväť s ovládacími prvkami otáčok motora a špeciálny povlak na obvode zberného koša, ktorý stimuluje prúd vzduchu, aby sa neprášilo na obsluhu. Ďalej je táto kosačka vybavená pevnými zadnými kolesami a sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu. Masívny žaci nôž s mohutnými vyhadzovacími "lopatami - tzv. BIG BLADE" a veľký kôš spolu so zaujímavou cenou robia z tejto kosačky Weibang WB 456 SCV 6in1 kvalitného pomocníka s bojom proti zelenému živlu.

Ďalším veľkým unikátom je motor, ktorý patrí medzi to najlepšie čo Weibang v danej triede ponúka. Jedná sa o profeisonálný silný motor rozvodu OHV s výkonom 6 HP a vysokým krútiacim momentom 8,9 Nm - 159 ccm. Veľkou výhodou tohto motora je automatický sýtič, tzn. že kosačku naštartujete bez nutnosti čokoľvek na kosačke či motoru nastavovať. Samostané veľmi ľahké ručné naštartovanie zvládne bez problému každy aj žena či starší človek. Ďalšie profesionálny prvok, ktorým kosačka disponuje je masívna kovová variabilná prevodovka s garantovanou dlhou životnosťou.

Novinkou kosačky je funkcia tzv. "CHYTRÉ RIEŠENIE", kosačku možno pre ekonomické uskladnenie, jednoduché čistenie, servisovanie otočiť a postaviť na zad špeciálnej pätky šasi, týmto sa ľahko dostanete na spodnú časť žacieho ústrojenstva, uloženie náprav a prevodovku. Ergonomicky upravená madla sa dajú variabilne nastaviť do akejkoľvek výšky za pomocou profesionálnych masívnych celokovových rýchloupinákov. Novinkou zostáva špeciálny metalický komaxitový nástrek SMOOTH HARDNESS (3 vrstvy nástreku), ktorý výrazne umocňuje luxusný vzhľad a eleganciu.

Špecifikácia
Váha 37 kg
Vlastný pojazd áno
Motor Weibang 6 HP
Model motora 1P65FA OHV 8,9 Nm
Výkon motora 159 ccm
Šírka kosenia 460 mm
Nastavenie pracovnej výšky 20 - 70 mm
Veľkosť kolies prednej 180 mm
Veľkosť kolies zadnej 220 mm
Objem koša 65 l
Guličkové ložiská kolies áno
Podvozok kvalitná oceľ
Štartovanie ručné
Mulčovanie áno
Bočné vyhadzovanie áno
Zadné vyhadzovanie áno
Variabilná rýchlosť pojazdu var. daná motorom 3,0 - 4,4 km/hod.
Trecia spojka áno
Ovládanie otáčok motora áno
Ergonomicky mäkčená rukoväť áno
Ovládací panel na rukoväti áno
Maximálny výkon motora 6 HP
S týmto tovarom kupujú
WEIBANG WB 384 RC WEIBANG WB 384 RC Kód: 177-001 Doprava zadarmo Doprava zadarmo Akcia
Zlacnené z 639,00 € (Naša normálna cena.)
teraz len 589,00 €
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.