Domov / Záhradná technika / Kosačky na trávu / Benzínové kosačky

Weibang WB 466 SCM profesionálna mulčovacia kosačka s pojazdom


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-168
Kosačka vyniká špeciálne tvarovaným pevným a masívnym oceľovým šasi a je tiež vybavená variabilným pojazdom daným otáčkami motora.
Výrobca: WEIBANG
Záruka: 4 roky
Dostupnosť: Skladom
Zlacnené z 559,00 € (Naša normálna cena.)
teraz len 539,00 € , plus doprava
Doba dodania: 1 - 3 Dni
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Weibang WB 466 SCM profesionálna mulčovacia kosačka s pojazdom

Kosačka Weibang WB 466 SCM je určená na stredne veľké trávnaté plochy. Kosačka je predovšetkým určená pre domáce, ale i profesionálne mulčovanie s pojazdom. Kosačka vyniká špeciálne tvarovaným pevným a masívnym oceľovým šasi a je tiež vybavená variabilným pojazdom daným otáčkama motora. Výhoda silného motora s výkonom 6 HP a speciálnlně tvarovaného silného mulčovacieho noža Vám perfektne pokosí nízku i stredne vysokú trávu. Pogumované sendvičové kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u tejto značky samozrejmosťou. Veľkým nadštandardom u tejto kosačky je použitá špeciálna PROFI ochrana hriadeľa motora, ktorá je schopná zabrániť poškodeniu celého motora. Táto funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobené nárazom noža do prekážky. Ďalej je táto kosačka vybavená pevnými zadnými kolesami a sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu.

Ďalším veľkým unikátom je motor, ktorý patrí medzi silné motoryí čo Weibang v tejto triede ponúka. Ide o silný motor rozvode OHV s výkonom 6 HP a vysokým krútiacim momentom 8,9 Nm - 159 ccm. Ďalši profesionálny prvok, ktorým kosačka disponuje je masívna kovová prevodovka s garantovanou dlhou životnosťou.

Novinkou kosačky je funkcia tzv. "CHYTRÉ RIEŠENIE", kosačku možno pre ekonomické uskladnenie, jednoduché čistenie, servisovanie otočiť a postaviť na zad špeciálnej pätky šasi, týmto sa ľahko dostanete na spodnú časť žacieho ústrojenstva, uloženie náprav a prevodovku. Ergonomicky upravená madla sa dajú variabilne nastaviť do akejkoľvek výšky za pomocou profesionálnych masívnych celokovových rýchloupinákov. Novinkou zostává špeciálny metalický komaxitový nástrek s kladivkovou úpravou (3 vrstvy nástreku), ktorý výrazne umocňuje luxusný vzhľad a eleganciu.

Špecifikácia
Vlastný pojazd áno
Model motora 1P65FA OHV 8,9 Nm - 159 ccm
Motor WEIBANG 6 HP
Šírka kosenia 450 mm
Nastavenie pracovnej výšky centrálné, 20 - 70 mm
Maximálny výkon motora 6 HP
Veľkosť kolies prednej 205 mm
Veľkosť kolies zadnej 228 mm
Guličkové ložiská kolies áno
Podvozok hrubostenná oceľ v úprave SMOOTH HARDNESS
Štartovanie ručné
Mulčovanie áno
Prevodovka celokovová jednorýchlostná Weibang
Ovládací panel na rukoväti áno
Ovládanie otáčok motora áno
Ergonomicky mäkčená rukoväť áno
Hmotnosť 39 kg
Stojí za pozornosť
STIGA TWINCLIP 55 SV H STIGA TWINCLIP 55 SV H Kód: 100-062 Novinka
970,00 €
Detail
WEIBANG WB 506 SBV 6in1 WEIBANG WB 506 SBV 6in1 Kód: 100-034 Akcia
Skladom
599,00 €
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.