Domov / Záhradná technika / Kosačky na trávu / Benzínové kosačky

Weibang WB 506 SBV DOV 6in1 s pojazdom a 7 rýchlostnou variátorovú prevodovkou RED LINE


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-159
Kosačka Weibang WB 506 SBV 6in1 vyniká špeciálnym pevným a masívnym oceľovým šasi. Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia funkcií 6 in 1, čo znamená, že kosačka vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, vyhadzuje trávu bokom, ...
Výrobca: WEIBANG
Záruka: 4 roky
Dostupnosť: Skladom
590,00 € , plus doprava
Doba dodania: 1 - 3 Dni
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Weibang WB 506 SBV DOV 6in1 s pojazdom a 7 rýchlostnou variátorovú prevodovkou RED LINE

Kosačka Weibang WB 506 SBV 6in1 RED LINE je určená na stredne veľké až veľké trávnaté plochy. Jej neskutočná výbava, dizajn a kvalitné spracovanie z nej robia doslova perlu v tejto stredne vyššej triede trávnych kosačiek s pojazdom. Kosačka Weibang WB 506 SBV 6in1 vyniká špeciálnym pevným a masívnym oceľovým šasi. Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia funkcií 6 in 1, čo znamená, že kosačka vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, vyhadzuje trávu bokom, zadným deflektorom a má variabilný pojazd daný 7 rýchlostnou variátorovú prevodovkou. Výhoda silného motora s výkonom 6 HP a nože s veľkými lopatami Vám perfektne zoberie aj prerastenú mokrú trávu. Pogumované sendvičová kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u tejto značky samozrejmosťou. Veľkým nadštandardom u tejto kosačky je použitá špeciálna trecia spojka na nož kosačky pod unášačom, ktorá je schopná preklzu noža pri narazenie do pevnej prekážky. Táto funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobené nárazom noža do prekážky.

Ergonomická rukoväť s ovládacími prvkami otáčok motora a špeciálny povlak na obvode zberného koša, ktorý stimuluje prúd vzduchu, aby sa neprášilo na obsluhu. Ďalej je táto kosačka vybavená pevnými zadnými kolesami a sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu. Masívny žaci nôž s mohutnými vyhadzovacími "lopatami - tzv. BIG BLADE" a veľký kôš spolu so zaujímavou cenou robia z tejto kosačky Weibang WB 506 SBV 6in1 kvalitného pomocníka s bojom proti zelenému živlu.

Ďalším veľkým plusom je osvedčený americký motor B & S, jedná sa o silný motor s výkonom 5 HP a vysokým krútiacim momentom 8,5 Nm - 150 ccm. Ďalšie profesionálny prvok, ktorým kosačka disponuje je masívna kovová variabilná variátorová prevodovka s garantovanou dlhou životnosťou.

Novinkou kosačky je funkcia tzv. "CHYTRÉ RIEŠENIE", kosačku možno pre ekonomické uskladnenie, jednoduché čistenie, servisovanie otočiť a postaviť na zad špeciálnej pätky šasi, týmto sa ľahko dostanete na spodnú časť žacieho ústrojenstva, uloženie náprav a prevodovku. Ergonomicky upravená madla sa dajú variabilne nastaviť do akejkoľvek výšky za pomocou profesionálnych masívnych celokovových rýchloupinákov. Novinkou zostává špeciálny metalický komaxitový nástrek SMOOTH HARDNESS (3 vrstvy nástreku), ktorý výrazne umocňuje luxusný vzhľad a eleganciu.

Špecifikácia
Váha 48 kg
Vlastný pojazd áno
Model motora 625 E 8,5 Nm - 150 ccm
Motor BaS 5 HP
Maximálny výkon motora 5 HP
Šírka kosenia 510 mm
Nastavenie pracovnej výšky centrálné, 20 - 70 mm
Veľkosť kolies prednej 205 mm
Veľkosť kolies zadnej 220 mm
Objem koša 70 l
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Guličkové ložiská kolies áno
Podvozok hrubostenná oceľ v úprave SMOOTH HARDNESS
Štartovanie ručné
Mulčovanie áno
Bočné vyhadzovanie áno
Zadné vyhadzovanie áno
Variabilná rýchlosť pojazdu var. daná variátorom 3,0 - 4,4 km / hod.
Prevodovka variátorová prevodovka 7 rýchlosti
Trecia spojka áno
Ovládanie otáčok motora áno
Ovládací panel na rukoväti áno
Ergonomicky mäkčená rukoväť áno
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.