Domov / Záhradná technika / Kosačky na trávu / Benzínové kosačky

Weibang WB 506 SC 6in1 s variabilným pojazdom RED LINE


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-158 Doprava zadarmo Doprava zadarmo
Kosačka Weibang WB 506 SC 6in1 vyniká špeciálnym pevným a masívnym oceľovým šasi. Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia funkcií 6 in 1, čo znamená, že kosačka vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, ...
Výrobca: WEIBANG
Záruka: 4 roky
Dostupnosť:
539,00 € , plus doprava
Doba dodania: 1 - 5 Dní
 
Weibang WB 506 SC 6in1 s variabilným pojazdom RED LINE

Kosačka Weibang WB 506 SC 6in1 RED LINE je určená na stredne veľké až veľké trávnaté plochy. Jej neskutočná výbava, dizajn a kvalitné spracovanie z nej robia doslova perlu v tejto stredne vyššej triede trávnych kosačiek s pojazdom. Kosačka Weibang WB 506 SC 6in1 vyniká špeciálnym pevným a masívnym oceľovým šasi. Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia funkcií 6 in 1, čo znamená, že kosačka vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, vyhadzuje trávu bokom, zadným deflektorom a má variabilný pojazd daný silným motorom. Výhoda silného motora s výkonom 6 HP a nož s veľkými lopatami Vám perfektne zoberie aj prerastenú mokrú trávu. Pogumované sendvičové kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u tejto značky samozrejmosťou. Veľkým nadštandardom u tejto kosačky je použitá špeciálna trecia spojka na noži kosačky pod unášačom, ktorá je schopná preklzu noža pri naraze do pevnej prekážky. Táto funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobené nárazom noža do prekážky.

Ergonomická rukoväť s ovládacími prvkami otáčok motora a špeciálny povlak na obvode zberného koša, ktorý stimuluje prúd vzduchu, aby sa neprášilo na obsluhu. Ďalej je táto kosačka vybavená pevnými zadnými kolesami a sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu. Masívny žaci nôž s mohutnými vyhadzovacími "lopatami - tzv. BIG BLADE" a veľký kôš spolu so zaujímavou cenou robia z tejto kosačky Weibang WB 506 SC 6in1 kvalitného pomocníka s bojom proti zelenému živlu.

Ďalším veľkým unikátom je motor, ktorý patrí medzi to najlepšie čo Weibang v tejto triede ponúka. Jedná sa o profeisonálný silný motor rozvodu OHV s výkonom 6 HP a vysokým krútiacim momentom 8,9 Nm - 159 ccm. Veľkou výhodou tohto motora je automatický sýtič, tzn. že kosačku naštartujete, bez nutnosti čokoľvek na kosačke či motora nastavovať. Samostané veľmi ľahké ručné naštartovanie zvládne každý, bez problémov aj žena či starší človek. Ďalšie profesionálný prvok, ktorým kosačka disponuje je masívna kovová prevodovka s garantovanou dlhou životnosťou. Novinkou zostává špeciálny metalický komaxitový nástrek SMOOTH HARDNESS (3 vrstvy nástreku), ktorý výrazne umocňuje luxusný vzhľad a eleganciu.

POZOR - na všetky nami dodané výrobky WEIBANG, zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis, vrátane dodávky náhradných dielov !!!

Špecifikácia
Váha 41 kg
Vlastný pojazd áno
Model motora 1P65A-OHV 8,9 Nm - 159 ccm
Motor WEIBANG 6 HP
Maximálny výkon motora 6 HP
Šírka kosenia 510 mm
Nastavenie pracovnej výšky 20-70 mm, centrální
Veľkosť kolies prednej 205 mm
Veľkosť kolies zadnej 220 mm
Objem koša 70 l
Guličkové ložiská kolies áno
Podvozok kvalitná oceľ
Štartovanie ručné
Mulčovanie áno
Bočné vyhadzovanie áno
Zadné vyhadzovanie áno
Variabilná rýchlosť pojazdu var. daná motorom 3,0 - 4,4 km/hod.
Trecia spojka áno
Ovládanie otáčok motora áno
Stojí za pozornosť
Kosačka WORLD 46 P IS 5in1 (WJZ18H) Kosačka WORLD 46 P IS 5in1 (WJZ18H) Kód: 100-060 Doprava zadarmo Doprava zadarmo Novinka
599,00 €
Detail
Kosačka WORLD W50 P IS (WYZ20H5) Kosačka WORLD W50 P IS (WYZ20H5) Kód: 100-058 Doprava zadarmo Doprava zadarmo Novinka
685,00 €
Detail
Kosačka WORLD W55 4S (WYZ22-B04) Kosačka WORLD W55 4S (WYZ22-B04) Kód: 100-056 Doprava zadarmo Doprava zadarmo
599,00 €
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.