Domov / Záhradná technika / Kosačky na trávu / Benzínové kosačky

Weibang WB 506 SCV 6in1 RED LINE s pojazdom a 7 rýchlostnou variátorovú prevodovkou RED LINE


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-156
Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia funkcií 6 in 1, čo znamená, že kosačka vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, vyhadzuje trávu bokom, zadným deflektorom a má variabilný pojazd daný 7 rýchlostnou variátorovú prevodovkou.
Výrobca: WEIBANG
Záruka: 4 roky
Dostupnosť:
499,00 € , plus doprava
Doba dodania: 1 - 3 Dni
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Weibang WB 506 SCV 6in1 RED LINE s pojazdom a 7 rýchlostnou variátorovú prevodovkou RED LINE

Kosačka Weibang WB 506 SCV 6in1 RED LINE je určená na stredne veľké až veľké trávnaté plochy. Jej neskutočná výbava, dizajn a kvalitné spracovanie z nej robia doslova perlu v tejto stredne vyššej triede trávnych kosačiek s pojazdom. Kosačka Weibang WB 506 SCV 6in1 vyniká špeciálnym pevným a masívnym oceľovým šasi. Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia funkcií 6 in 1, čo znamená, že kosačka vie zbierať pokosenú trávu do koša, mulčuje, vyhadzuje trávu bokom, zadným deflektorom a má variabilný pojazd daný 7 rýchlostnou variátorovú prevodovkou. Výhoda silného motora s výkonom 6 HP a nož s veľkými lopatami Vám perfektne zoberie aj prerastenú mokrú trávu. Pogumované sendvičové kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u tejto značky samozrejmosťou. Veľkým nadštandardom u tejto kosačky je použitá špeciálna trecia spojka na noži kosačky pod unášačom, ktorá je schopná preklzu noža pri naraze do pevnej prekážky. Táto funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobené nárazom noža do prekážky.

Ergonomická rukoväť s ovládacími prvkami otáčok motora a špeciálný povlak na obvode zberného koša, ktorý stimuluje prúd vzduchu, aby sa neprášilo na obsluhu. Ďalej je táto kosačka vybavená pevnými zadnými kolesami a sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu. Masívny žaci nôž s mohutnými vyhadzovacími "lopatami - tzv. BIG BLADE" a veľký kôš spolu so zaujímavou cenou robia z tejto kosačky Weibang WB 506 SCV 6in1 kvalitného pomocníka s bojom proti zelenému živlu.

Ďalším veľkým unikátom je motor, ktorý patrí medzi to najlepšie čo Weibang v tejto triede ponúka. Jedná sa o profeisonální silný motor rozvodu OHV s výkonom 6 HP a vysokým krútiacim momentom 8,9 Nm - 159 ccm. Veľkou výhodou tohto motora je automatický sýtič, tzn. že kosačku naštartujete bez nutnosti čokoľvek na kosačke či motoru nastavovať. Samostané veľmi ľahké ručné naštartovanie zvládne každý, bez problémov aj žena či starší človek. Ďalšie profesionálný prvok, ktorým kosačka disponuje je masívna kovová variabilná variátorová prevodovka s garantovanou dlhou životnosťou.

Novinkou kosačky je funkcia tzv. "CHYTRÉ RIEŠENIE", kosačku možno pre ekonomické uskladnenie, jednoduché čistenie, servisovanie otočiť a postaviť na zad špeciálnej pätky šasi, týmto sa ľahko dostanete na spodnú časť žacieho ústrojenstva, uloženie náprav a prevodovku. Ergonomicky upravená madla sa dajú variabilne nastaviť do akejkoľvek výšky za pomocou profesionálnych masívnych celokovových rýchloupinákov. Novinkou zostáva špeciálny metalický komaxitový nástrek SMOOTH HARDNESS (3 vrstvy nástreku), ktorý výrazne umocňuje luxusný vzhľad a eleganciu.

Špecifikácia
Váha 44 kg
Vlastný pojazd áno
Model motora 1P65FA OHV 8,9 Nm
Motor WEIBANG 6 HP
Výkon motora 159 ccm
Maximálny výkon motora 6 HP
Šírka kosenia 510 mm
Nastavenie pracovnej výšky centrálne 20 - 70 mm
Veľkosť kolies zadnej 220 mm
Veľkosť kolies prednej 205 mm
Objem koša 70 l
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Guličkové ložiská kolies áno
Podvozok hrubostenná oceľ v úprave SMOOTH HARDNESS
Štartovanie ručné
Mulčovanie áno
Bočné vyhadzovanie áno
Zadné vyhadzovanie áno
Variabilná rýchlosť pojazdu var. daná variátorom 3,0 - 4,4 km / hod.
Prevodovka variátorová prevodovka 7 rýchlosti
Trecia spojka áno
Ovládanie otáčok motora áno
Ergonomicky mäkčená rukoväť áno
Ovládací panel na rukoväti áno
Stojí za pozornosť
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.