Domov / Záhradná technika / Kosačky na trávu / Benzínové kosačky

Weibang WB 507 SCV 6in1 pojazdová kosačka s hriadeľovým pohonom


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-163 Doprava zadarmo Doprava zadarmo
Veľkou prednosťou WB 507 SCV 6in1 je variabilnosť použitia mnohých funkcií, čo znamená, že kosačka vie zbierať pokosenú aj mokrú trávu do koša, zadným deflektorom a má variabilný pojazd daný profesionálnou 3-rýchlostnou kovovou prevodovkou.
Výrobca: WEIBANG
Záruka: 4 roky
Dostupnosť:
739,00 € , plus doprava
 
Weibang WB 507 SCV 6in1 pojazdová kosačka s hriadeľovým pohonom

Kosačka Weibang WB 507 SCV 6in1 je určená na stredne veľké až veľké trávnaté plochy a pre stredne a pre ťažké profesionálne nasadenie. Jej neskutočná výbava, dizajn a kvalitné spracovanie z nej robia doslova perlu v tejto profesionálnej vyššej triede trávnych kosačiek s pojazdom. Kosačka Weibang WB 507 SCV vyniká špeciálnym pevným a masívnym oceľovým šasi. Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitie mnohých funkcií, čo znamená, že kosačka vie zbierať pokosenú aj mokrú trávu do koša, zadným deflektorom a má variabilný pojazd daný profesionálnou 3-rýchlostnou kovovou prevodovkou. Výhoda silného motora Weibang o super výkone 7 HP a nož s veľkými lopatami Vám perfektne zoberie aj prerastenú mokrú trávu. Pogumované sendvičové kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u tejto značky samozrejmosťou. Veľkým nadštandardom u tejto kosačky je použitá špeciálna trecia spojka na nož kosačky pod unášačom, ktorá je schopná preklzu noža pri narazenie do pevnej prekážky. Táto funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobené nárazom noža do prekážky.

Ergonomická rukoväť s ovládacími prvkami otáčok motora a špeciálny povlak na obvode zberného koša, ktorý stimuluje prúd vzduchu, aby sa neprášilo na obsluhu. Ďalej je táto kosačka vybavená pevnými zadnými kolesami a sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu. Masívny žaci nôž s mohutnými vyhadzovacími "lopatami - tzv. BIG BLADE" a veľký kôš spolu so zaujímavou cenou robia z tejto kosačky Weibang WB 507 SCV 6in1 kvalitného pomocníka s bojom proti zelenému živlu v bežnom i profesionálnom ťažkom nasadeni.

Ďalším veľkým unikátom je motor, ktorý patrí medzi to najlepšie čo výrobca Weibang v tejto triede ponúka. Jedná sa o profesionálne silný motor rozvodu OHV s výkonom 7 HP a vysokým krútiacim momentom 10,5 Nm. Veľkou výhodou tejto kosačky Weibang WB 507 SCV 6in1 je riešenie pojazdu za pomocou hriadeľovom kardanového pohonu. Jedná sa o unikátnu bezstratovú technológiu pojazdu, bez použitia klinového remeňa. Týmto odpadnú problémy s klinovým remeňem, čistenie spodnej časti kosačky atď. Hriadeľový kardanový pohon je bezúdržbový s podstatne dlhšou životnosťou. V neposlednom rade treba upozorniť na profesionálny prvok, ktorým kosačka disponuje je masívna kovová 3-rýchlostná profesionálná prevodovka s garantovanou dlhou životnosťou až 1500 hod.

Novinkou kosačky je funkcia tzv. "CHYTRÉ RIEŠENIE", kosačku možno pre ekonomické uskladnenie, jednoduché čistenie, servisovanie otočiť a postaviť na zad špeciálnej pätky šasi, týmto sa ľahko dostanete na spodnú časť žacieho ústrojenstva, uloženie náprav a prevodovku. Ergonomicky upravená madla sa dajú variabilne nastaviť do akejkoľvek výšky za pomocou profesionálnych masívnych celokovových rýchloupinákov. Novinkou zostává špeciálny metalický komaxitový nástrek s kladivkovou úpravou (3 vrstvy nástreku), ktorý výrazne umocňuje luxusný vzhľad a eleganciu.

POZOR - na všetky nami dodané výrobky WEIBANG, zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis, vrátane dodávky náhradných dielov !!!

Špecifikácia
Váha 43 kg
Vlastný pojazd áno
Model motora Weibang 1P70FA
Motor Weibang s kardanovým vývodem
Výkon motora 196 ccm, 7 PS, krútiaci moment 10.5 / 2500 Nm / rpm
Maximálny výkon motora 7 PS
Objem nádrže 1.4 l
Šírka kosenia 510 mm
Nastavenie pracovnej výšky 20-70 mm
Veľkosť kolies prednej 205 mm
Veľkosť kolies zadnej 220 mm
Objem koša 70 l
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Guličkové ložiská kolies áno
Podvozok hrubostenná oceľ v úprave "Harmmered Black"
Štartovanie ručné
Mulčovanie áno
Bočné vyhadzovanie áno
Zadné vyhadzovanie áno
Variabilná rýchlosť pojazdu 2.9, 3.6, 4.4 km/hod
Prevodovka Profesionálna 3 st. prevodovka
Trecia spojka áno
Ovládanie otáčok motora áno
Ovládací panel na rukoväti áno
Ergonomicky mäkčená rukoväť áno
Hladina hluku 96 dB
Stojí za pozornosť
VEGA 51 HWTV - s pojazdom 6in1 VEGA 51 HWTV - s pojazdom 6in1 Kód: 100-024 Doprava zadarmo Doprava zadarmo
433,00 €
Detail
VeGA 525 4SXH 6in1 - s pojazdom VeGA 525 4SXH 6in1 - s pojazdom Kód: 100-035 Doprava zadarmo Doprava zadarmo
385,00 €
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.