Domov / Záhradná technika

Weibang WB 536 SKVPRO - s pojazdom a 3-rýchlostnou prevodovkou


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-011
Kosačka Weibang WB 536 SKVPRO vyniká špeciálnym pevným a masívnym oceľovým šasi. Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia 6 in 1. Vie zbierať pokosenú trávu do objemného koša, mulčuje, vyhadzuje trávu ...
Výrobca: WEIBANG
Dostupnosť:
899,00 € , plus doprava
Doba dodania: 1 - 3 Dni
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Weibang WB 536 SKVPRO - s pojazdom a 3-rýchlostnou prevodovkou

Kosačka Weibang WB 536 SKVPRO je tohtoročná novinka určená na stredne veľké až veľké trávnaté plochy. Jej neskutočná výbava, dizajn a kvalitné spracovanie z nej robia doslova perlu v tejto vyššej triede trávnych kosačiek s pojazdom.

Kosačka Weibang WB 536 SKVPRO  vyniká špeciálnym pevným a masívnym oceľovým šasi. Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia 6 in 1. Vie zbierať pokosenú trávu do objemného koša, mulčuje, vyhadzuje trávu bočným deflektorom, zadným deflektorom, má pojazd a má variabilnú rýchlosť pojazdu. Novo má kosačka antivibračné uloženie rukoväťou a moderné metalickou komaxitovou kladivkovú povrchovú úpravu.

Luxus tejto kosačke dodáva profesionálna 3-rýchlostná PROFI prevodovka ( tlakove mazanie), vďaka ktorej viete pohodlne nastaviť rýchlosť kosenia podľa aktuálnych sekacích podmienok od veľmi pomalej chôdze, až po svižný krok. Pogumovaná sendvičová kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u tejto značky samozrejmosťou.

Veľkým nadštandardom u tejto kosačky je použitá špeciálna trecia spojka na noži kosačky pod unášačom, ktorá je schopná preklzu nože pri narazenie do pevnej prekážky. Táto funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobené nárazom noža do prekážky. Mäkčená rukoväť a masívne ovládací panel s ovládacími prvkami pojazdu a otáčok motora.

Ďalej je táto kosačka vybavená sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu. Masívny predný rám nárazníka podčiarkuje robustnosť kosačky. Masívny žacie nôž s mohutnými vyhadzovacím "lopatami" a veľký kôš spolu so zaujímavou cenou robia z tejto kosačky Weibang WB 536 SKLV vlajkovú loď samotnej značky Weibang. Ďalším veľkým unikátom je motor, ktorý patrí medzi to najlepšie čo japonská značka KAWASAKI vyrába. Motor má tlakové mazanie, teda je ideálny na prácu v kopcovitém teréne. Sčítané a podčiarknuté, táto kosačka patrí medzi to najlepšie čo tento rok na našich záhradách môžete vidieť

 

 
 

Vyhadzovanie zadným deflektorom

 
 

Silné (masívne) šasi

Silné (masívne) šasi a aerodynamický tvar zaisťuje výborné prúdenie vzduchu.

 

Aerodynamický nôž

Aerodynamicky tvarovaný profesionálny nôž.

 

Dvojitá guličkové ložiská

Dokonalejšie dvojitá guličkové ložiská a kolieska vyrobené z odolnejšieho materiálu.

 

Pevné upevnenie madla

 

 

Upevnenie ložísk

Patentované upevnenie ložísk, dvakrát spojené.

 

 

Nastavenie rýchlosti

Patentované nastavenie rýchlosti.

 

Bočné vyhadzovanie

V extrémnych podmienkach je možné otvoriť kryt na strane šasi a nasadiť deflektor bočného vyhadzovania. Je to obzvlášť efektívne, ak máte vysokú, mokrú trávu. Výšku strihu trávnika môžete pohodlne zvoliť pomocou samostatnej páky centrálneho nastavenia výšky.

 

Mulčovanie

Pri mulčovanie kúsky trávy víria dookola a sú rozsekávány na najmenšie čiastočky a pridané s späť do trávnika ako recyklované bohaté živiny a nahrádza zbieranie a odvážení trávy.

 

Nastaviteľná výška kosenia

Žací nôž vytvorí silný prúd vzduchu, ktorý pred kosením nadvihne trávu a tá je potom efektívne zbieraná do zberného koša. Aerodynamický tvar šasi umožňuje napĺňanie koša plynulejšie.

 

Plynulejšie plnenia koša

Žací nôž vytvorí silný prúd vzduchu, ktorý pred kosením nadvihne trávu a tá je potom efektívne zbieraná do zberného koša. Aerodynamický tvar šasi umožňuje napĺňanie koša plynulejšie.

 

Systém regulácie rýchlosti jazdy

Špeciálne variátor zaisťuje rýchlosť pohybu nezávisle na rýchlosti otáčania noža.

 
Špecifikácia
Benzínový motor KAWASAKI
Guličkové ložiská kolies áno
Hmotnosť 52 kg
Materiál podvozku kvalitná oceľ
Mulčovanie áno
Nastavenie pracovnej výšky centrálne, 30-70mm
Objem koša 70 l
Ovládanie otáčok motora áno
Pracovný záber 53 cm
Štartovanie ručne
Variabilná rýchlosť pojazdu 2.9/3,6/4.4 km/h
Veľkosť kolies prednej 205mm
Veľkosť kolies zadnej 220mm
Vlastný pojazd áno
Vyhadzovanie bokom áno
Výkon motora 6 HP
Zadné vyhadzovanie áno
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.