Domov / Záhradná technika / Kosačky na trávu / Benzínové kosačky

Weibang WB 537 SCM profesionálna mulčovacia kosačka s pojazdom


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-169 Doprava zadarmo Doprava zadarmo
Kosačka vyniká špeciálne tvarovaným pevným a masívnym oceľovým šasi a je tiež vybavená variabilným pojazdom daným otáčkami motora.
Výrobca: WEIBANG
Záruka: 4 roky
Dostupnosť:
829,00 € , plus doprava
 
Weibang WB 537 SCM profesionálna mulčovacia kosačka s pojazdom

Kosačka Weibang WB 537 SCM je určená na stredne veľké až veľké trávnaté plochy. Kosačka je predovšetkým určená pre domáce, ale i profesionálne mulčovanie s pojazdom. Kosačka vyniká špeciálne tvarovaným pevným a masívnym oceľovým šasi a je tiež vybavená variabilným pojazdom daným otáčkami motora. Výhoda veľa silného motora s výkonom 7 HP a speciálnlně tvarovaného silného mulčovacieho noža Vám perfektne pokosí nízku i stredne vysokú trávu. Pogumované sendvičové kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u tejto značky samozrejmosťou. Veľkým nadštandardom u tejto kosačky je použitá špeciálna PROFI ochrana hriadeľa motora, ktorá je schopná zabrániť poškodeniu celého motora. Táto funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobené nárazom noža do prekážky.

Ďalej je táto kosačka vybavená pevnými zadnými kolesami a sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu. Ďalším veľkým unikátom je motor, ktorý patrí medzi to najlepšie a najsilnejšie čo Weibang v tejto triede ponúka. Jedná sa o profesionálný veľa silný motor rozvodu OHV s výkonom 7 HP a vysokým krútiacim momentom 10,5 Nm - 193 ccm. Ďalši profesionálny prvok, ktorým kosačka disponuje je masívna kovová prevodovka s garantovanou dlhou životnosťou.

Novinkou kosačky je funkcia tzv. "CHYTRÉ RIEŠENIE", kosačku možno pre ekonomické uskladnenie, jednoduché čistenie, servisovanie otočiť a postaviť na zad špeciálnej pätky šasi, týmto sa ľahko dostanete na spodnú časť žacieho ústrojenstva, uloženie náprav a prevodovku. Ergonomicky upravená madla sa dajú variabilne nastaviť do akejkoľvek výšky za pomocou profesionálnych masívnych celokovových rýchloupinákov. Novinkou zostává špeciálny metalický komaxitový nástrek s kladivkovou úpravou (3 vrstvy nástreku), ktorý výrazne umocňuje luxusný vzhľad a eleganciu.

POZOR - na všetky nami dodané výrobky WEIBANG, zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis, vrátane dodávky náhradných dielov !!!

Špecifikácia
Váha 45 kg
Vlastný pojazd áno
Model motora 1P70A-OHV 10,5 Nm - 196 ccm
Motor WEIBANG 7 HP
Maximálny výkon motora áno
Šírka kosenia 530 mm
Nastavenie pracovnej výšky centrálné, 20 - 70 mm
Veľkosť kolies prednej 205 mm
Veľkosť kolies zadnej 228 mm
Podvozok hrubostenná oceľ v úprave "Harmmered Black"
Štartovanie ručné
Mulčovanie áno
Prevodovka jednorychlostná v hliníkovém obalu
Ovládanie otáčok motora áno
Ergonomicky mäkčená rukoväť áno
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.