Domov / Záhradná technika / Kosačky na trávu / Benzínové kosačky

Weibang WB 537 SCV BBCPRO profesionálna kosačka s hriadeľovým 3x rýchlostným pohonom .


Žiadne hodnotenie. Kód: 100-165 Doprava zadarmo Doprava zadarmo
Kosačka WB 537 SCB BBCPRO profesionálna kosačka s hriadeľovým 3x rýchlostným pohonom a BBC spojkou.
Výrobca: WEIBANG
Záruka: 4 roky
Dostupnosť:
1.059,00 € , plus doprava
 
Weibang WB 537 SCV BBCPRO profesionálna kosačka s hriadeľovým 3x rýchlostným pohonom .

Kosačka Weibang WB 537 SCV BBCPRO je určená na veľké trávnaté plochy. Jej neskutočná výbava, dizajn a kvalitné spracovanie z nej robia doslova perlu v tejto profesionálnej triede trávnych kosačiek s hriadeľovým kardanovým pojazdom. Kosačka Weibang WB 537 SCV BBCPRO vyniká špeciálnym pevným a masívnym oceľovým šasi. Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitie mnohých funkcií, čo znamená, že kosačka vie zbierať pokosenú aj mokrú trávu do koša, mulčuje, vyhadzuje trávu bokom, zadným deflektorom a má variabilný pojazd daný 3 rýchlostnou variátorovou prevodovkou. Výhoda veľa silného motora s výkonom 7 HP a noža s veľkými lopatami Vám perfektne zoberie aj prerastenú mokrú trávu. Pogumované sendvičové  AL kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u tejto značky samozrejmosťou. Veľkým nadštandardom u tejto kosačky je použitá špeciálna profi BBC spojka noža, ktorá je schopná vypínať aj zapínať žacie nôž aj pri trvalom behu motoru.Tato funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobené nárazom noža do prekážky. Ergonomická rukojeť s ovládacími prvkami otáčok motora a špeciálnym povlakom na okruhu zberacieho koša, ktorý stimuluje prúd vzduchu, aby sa neprášilo na obsluhu Ďalej je táto kosačka vybavená sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu. Masívny žaci nôž s mohutnými vyhadzovacími lopatami  a veľký kôš, robia z tejto kosačky kvalitného pomocníka s bojom proti zelenému živlu.
Ďalším veľkým unikátom je motor, ktorý patrí medzi to najlepšie a najsilnejšie čo Weibang v tejto triede ponúka. Jedná sa o profeisonálný veľa silný motor rozvodu OHV s výkonom 7 HP a vysokým krútiacim momentom 10,5 Nm - 193 ccm. Ďalši profesionálny prvok, ktorým kosačka disponuje je masívna kovová variabilná variátorová prevodovka s garantovanou dlhou životnosťou.
Novinkou kosačky je funkcia tzv. "CHYTRÉ RIEŠENIE", kosačku možno pre ekonomické uskladnenie, jednoduché čistenie, servisovanie otočiť a postaviť na zad špeciálnej pätky šasi, týmto sa ľahko dostanete na spodnú časť žacieho ústrojenstva, uloženie náprav a prevodovku. Ergonomicky upravená madla sa dajú variabilne nastaviť do akejkoľvek výšky za pomocou profesionálnych masívnych celokovových rýchloupinákov.
POZOR - na všetky nami dodané výrobky WEIBANG, zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis, vrátane dodávky náhradných dielov !!!

Špecifikácia
Vlastný pojazd áno
Model motora 1P70FA 10,5 Nm - 196 ccm
Motor Weibang 7 HP
Maximálny výkon motora 7 HP
Šírka kosenia 530 mm
Nastavenie pracovnej výšky 25 - 80 mm, centrálne
Veľkosť kolies prednej 205 mm
Veľkosť kolies zadnej 220 mm
Objem koša 70 l
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Guličkové ložiská kolies áno
Podvozok silnostěnná oceľ v úprave HARMMERED BLACK
Štartovanie ručné
Mulčovanie áno
Bočné vyhadzovanie áno
Zadné vyhadzovanie áno
Prevodovka profisionálna 3 st. kovová prevodovka
Trecia spojka áno
Ovládanie otáčok motora áno
Ovládací panel na rukoväti áno
Ergonomicky mäkčená rukoväť áno
Hmotnosť 46 kg
Stojí za pozornosť
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.