Domov / Záhradná technika / Kosačky na trávu / Bubnové kosačky

Bubnové kosačky

(47)
Bubnové kosačky

BUBNOVÉ KOSAČKY DAKR - PANTER, TEKTON, PROTON 

U kosenie vysokej trávy vyberáme najvhodnejššiu bubnovú kosačku podľa toho, ako je pozemok veľký, či je na rovine, v miernom alebo prudkom svahu, či ide o lúku bez prekើok, alebo záhradu s mnohými stromami, záhony a obrubníky. Pre malú záhradu s mnohými zákrsky je vhodná úplne iná bubnová kosačka, než pre hektár lúky, kde rastie iba tráva.

 

Kosačky DAKR Proton 2 a Tekton sú vhodné predovšetkým na záhrady a lúky, kde je veľa rôznych prekᾞok, ktoré je potrebné obchádzať (stromčeky, záhony, obrubníky , atď). Bubnová kosačka DAKR Tekton je ľahká, veľmi jednoducho sa zapína a vypína pojazd. Hrazda riadenie sa držiať  len jednou rukou, takže pod stromčeky s nízkou korunou môžžete kosiť tak, žže idete stranou vedľa bubnovej kosačky a nemusíte sa ohýbať pod vetvami.

 

Kosačky DAKR Panter a sú vhodné predovššetkým na väčšie pozemky nad 2.000 m2, ktoré nemajú veža prekážok a potrebujete je pokosi rýchlo. Bubnová kosačka DAKR Panter je tiež vhodnejšia do prudkých svahov, pretožže má pohon kolies a pevnú nápravu. Kolesá majú vďaka tomu obrovský krútiaci moment a nezastaví ich žžiadny svah. Ke kosačke DAKR Panther je možžné dokúpiť mulčovaci nadstavec a radlicu, ke kosačkám DAKR Panter 12 rôznych nástavcov. Nájdete ich na stránke kažždej bubnové kosačky úplne dole v kolónke "Prídavné zariadenia pre tento výrobok".

 

DAKR Sekacie podvozky RZS 69 a Panther RZS sú určené pre majiteľov motorových jednotiek zo stavebníc Terra, Vari, Agzat, ktoré majú odstredivé spojky. Na š podvozok si dáte svoj ​​motor a získate bubnovú kosačku, ktorej kvalitu preverilo takmer 20 tisíc spokojných majiteľov.

 


Vyberte parametre tovaru