Gardena SILENO life, 750 m² - Bluetooth®

Kód: 123-012
ZADARMOZADARMO
Gardena SILENO life, 750 m² - Bluetooth®
€1 105 / ks €920,83 bez DPH
Skladom (2 ks)
Možnosti doručenia
Výkonná robotická kosačka pre záhrady do 750 m². Nízkohlučná, všestranná s inteligentnou konštrukciou - to je robotická kosačka GARDENA SILENO life 750 m². SILENO life je ideálny pre stredne veľké trávniky, kombinuje vysoký výkon a presnosť.

Detailné informácie

20 rokov na trhu záhradnej techniky
20 rokov na trhu záhradnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Garantovaný záručný a pozáručný servis
Garantovaný záručný a pozáručný servis

Podrobný popis

Nízkohlučná, všestranná s inteligentnou konštrukciou - to je robotická kosačka GARDENA SILENO life 750 m². SILENO life je ideálny pre stredne veľké trávniky, kombinuje vysoký výkon a presnosť s pohodlným kosením. Začnite!

Zdvihnite svoj chytrý telefón a pomocou aplikácie GARDENA Bluetooth® zadajte veľkosť trávnika, požadované dni kosenia a preferovaný čas začatia. Aplikácia GARDENA Bluetooth® vás intuitívne prevedie počiatočné inštaláciou krok po kroku. Vaša robotická kosačka nastaví harmonogram a je pripravená pracovať bez vyrušovania.

Je ľahké pohodlne ovládať svoju SILENO city pomocou Bluetooth® zo vzdialenosti až 10 m. Vaša robotická kosačka vypočíta optimálny čas kosenie trávy a aplikácie GARDENA Bluetooth® pomocou svojho plánovacieho asistenta pomôže udržiavať vašu záhradu v poriadku. Vďaka mimoriadne tichému motoru má táto kosačka najlepšie nízku hladinu hluku vo svojej triede púhych 57 dB (A).

Vy a vaši susedia môžete v kľude odpočívať na záhrade, aj keď vaša kosačka pracuje. Sofistikovaná funkcia CorridorCut vedie robotickú kosačku bez problémov pri sekaní v úzkych pasážach a tesných rohoch o šírke iba 60 centimetrov medzi ohraničujúcimi vodičmi. CorridorCut dokonca naviguje vašu robotickú kosačku zo zložitých slepých uličiek.

Robotická kosačka, vedená funkcií SensorControl, sama posúdi, ako často potrebuje váš trávnik úpravu, a vyrazí v správnu chvíľu presne podľa frekvencie v závislosti od rastu trávy.

Váš šikovný malý pomocník kosí trávu čo najefektívnejšie. SILENO life kosí trávnik samostatne bez ohľadu na počasie, dážď alebo prudké slnko. Múdra robotická kosačka zaregistruje, že je pôda zamrznutá alebo je príliš mrazivo; pozastaví svoj program a počká, až mráz pominie. Kábel ohraničenia označuje kosačke SILENO life plochu záhrady, ktorú treba kosiť. Podobne navádzací drôt spoľahlivo a plne automaticky smeruje robotickú kosačku do všetkých oblastí kosenia. Kosačka nebude mať problémy s prejazdom v úzkych priestoroch a dokonca ani sa svahy alebo sklonmi až do 35 percent. Po ukončení práce sa tento pracovitý robotický záhradník vráti späť do nabíjacej stanice, kde sa dobije.

Seká úplne samostatne a dáva vám viac času sústrediť sa na prácu, ktorú máte na záhrade radi. SILENO life možno ľahko vyčistiť vodou zo záhradnej hadice - nemôže to byť jednoduchšie. Kosenie kosačkou na trávu je vďaka SILENO life tak jednoduché - len sa posadíte, odpočívate a necháte robotickú kosačku, aby za vás urobila ťažkú ​​prácu. S kosačkou SILENO life bude váš trávnik vždy vyzerať úžasne dobre pripravený: inteligentný robotické kosačky. SILENO.

Inštalácia robotickej kosačky nie je v cene!!

Inštalácia robotickej kosačky zakúpenej v našom obchode - 360 Eur

VIAC INFORMACIÍ:

Pracovná kapacita: 750 m² ±20%

Nabíjací systém: Automatický

Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy: 35 %

Systém kosenia: 3 otočné nože ostré ako britva

Výška kosenia: 20-50 mm

Šírka záberu: 22 cm

Hladina hluku: 57 dB (A)

Informačný panel: Monochromatický grafický displej 2,1”

Timer (časový spínač): áno

Typ rukoväte: Integrovaná

PIN kód: áno

Senzor zvednutia: áno

Kábel ohraničenia: 200 m

Skoby: 300 ks

Akumulátor: Lion

Doba nabíjania: 60 min

Priemerný čas kosenia: 65 min

Priemerná spotreba energie pri maximálnom využití: 4 kWh

Dodatočné parametre

Kategória: ROBOTICKÉ KOSAČKY
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: