O nás

Naša firma Albera Slovensko s. r. o. respektíve internetový obchod www.zahradne-depo.sk kombinuje dva spôsoby výberu a nákupu tovaru. Či už sa jedná o internetový obchod, kedy si v pokoji a pohodlí domova môžete prezrieť akčné ceny, pravidelne sa opakujúce akcie na určitý druh tovaru a v neposlednom rade aj výhodne nakúpiť. Alebo tiež štandard, ktorý poznáte z kamenných obchodov - profesionálny servis na predávanú techniku, vlastné servisné zázemie vrátane diagnostiky, preškolený a ochotný personál a často zanedbávaná vec, ktorú plánujeme do budúcna garancia dodávok náhradných dielov na nami ponúkané stroje. Mimo to ponúkame odbornú konzultáciu a preverené značky.

Sme autorizovanými predajcami Stiga, Dolmar, DAKR, MTD, CUBCADET, Karsit, AL-KO, VEGA, WEIBANG,  Stocker, Gardena, Mcculoch, Wolf-Garten, Fiskars, Stocker, Oregon, Briggs and Stratton, Honda, Woodster, Hecht.

Ak Vás doteraz nič nezaujalo, čo poviete na to, že pri nákupe nad 100 € poskytujeme dopravu zadarmo?!

Teraz už však záleží len na Vás či si vyberiete z našej bohatej ponuky kosaček, motorových píl, ručného náradia, krovinorezov, záhradných traktorov, drvičov,kultivátorov, vodných čerpadiel, snehových fréz, záhradného nábytku, fúkačov lístia alebo štípaček dreva.

 

„Našim cieľom sú spokojní zákazníci!“