HUSQVARNA Automower 315 Mark II

Kód: 3284
ZADARMOZADARMO
HUSQVARNA Automower 315 Mark II
€2 000 / ks €1 666,67 bez DPH
Na dotaz (1 ks)
Možnosti doručenia

Kompaktná štvorkolesová robotická kosačka Husqvarna Automower® 315 sa bez námahy postará o trávniky až do rozlohy 1500 m2.

Detailné informácie

20 rokov na trhu záhradnej techniky
20 rokov na trhu záhradnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Garantovaný záručný a pozáručný servis
Garantovaný záručný a pozáručný servis

Podrobný popis

Kompaktná štvorkolesová robotická kosačka Husqvarna Automower® 315 sa bez námahy postará o trávniky až do rozlohy 1500 m2. Zvládne svahy so sklonom do 40 % a dokonca sa sama navedie úzkymi pasážami. Keď prácu dokončí, funkcia trojitého vyhľadávania nájde najrýchlejšiu cestu späť k nabíjacej stanici. Kosačka sa ľahko používa a čistí. Možno ju ovládať pomocou smartfónu. Je vybavená ochranou proti mrazu a časovačom počasia, ktorý prispôsobuje časy kosenia podľa ročného obdobia.

FUNKCE:

Automower® Connect

Užite si pohodlné ovládanie svojej robotickej kosačky Husqvara prostredníctvom smartfónu s aplikáciou Husqvarna Automower® Connect, s ktorou môžete spravovať a monitorovať prácu kosačky, čo vám zaistí spoľahlivé a špičkové pokosenie trávnika. Urobte si starostlivosť o trávnik takú bezstarostnú, ako je to len možné s Automower® Connect. V závislosti od modelu je k dispozícii mobilné pripojenie, pripojenie Wi-Fi a Bluetooth. *Bluetooth® pripojenie ponúka dosah až 30 metrov. Mobilná komunikácia a pripojenie k Wi-Fi poskytujú pokrytie odkiaľkoľvek na svete, zatiaľ čo je kosačka pripojená k Wi-Fi. Cena zahŕňa 10-ročnú zmluvu na mobilné dáta*. *Priložená 10-ročná zmluva Automower® Connect platí iba v prípade, že tretia strana poskytuje dostatočné mobilné pokrytie v danej oblasti.

Systematické kosenie trávy v úzkych priechodoch

Na dosiahnutie vynikajúcich výsledkov kosenia po celej pracovnej ploche možno pre prechody úzkymi priechodmi nastaviť automatické prepínanie z režimu kosenia podľa náhodného vzorca do režimu systematického kosenia.

Protimrazová ochrana

Robotická kosačka automaticky preruší plán kosenia v mrazivých podmienkach, čím pomáha chrániť trávnik.

Automatické zvládanie priechodov - patentované

Husqvarna Automower® automaticky rozpozná úzky priechod a prejde aj tým najužším. Pri prejazde úzkymi miestami mení dráhu, aby nedochádzalo k vytváraniu nepekných koľají.

Timer (časovač) podľa počasia

Kosačka Husqvarna Automower® vie svoju pracovnú dobu prispôsobiť počasiu, čo znamená, že v čase rýchleho rastu trávy pracuje oveľa dlhšie. Za slnečného a suchého počasia alebo ku koncu sezóny kosí kratšiu dobu - tým šetrí trávnik a zároveň sa menej opotrebováva.

Kosenie na mieste

Špeciálny režim pre rýchle pokosenie menšej plochy s vyššou trávou. To je užitočné napríklad pri kosení v miestach, kde stával záhradný nábytok a na jeho mieste zostala nepokosená tráva. Kosačku umiestnite na požadované miesto a zvoľte režim Kosenie na mieste. Kosačka bude kosiť v úzkych špirálach a po dokončení bude pokračovať v automatickom režime.

Kosenie po špirále

Automatická funkcia, kedy kosačka vyrovnáva rozdiely vo výške trávy. Snímače žacích diskov zisťujú, či kosačka vstúpila do oblasti s vyšším trávnikom a prepínajú technológiu kosenia na systematický špirálový vzor.

3 rôzne štartové miesta

Rovnaká výška kosenia je zabezpečená aj vďaka možnosti začatia kosenia na troch rôznych miestach pozdĺž patentovaného navádzacieho vodiča vedúceho z nabíjacej stanice. To je užitočné najmä pri kosení väčších trávnatých plôch. Pre veľké plochy sa odporúča používať viac štartovných miest. Pomocou aktívnej GPS navigácie (len určité modely) sú vzdialené štartové miesta automaticky nastavené a ručné nastavenie nie je potrebné.

Profily

Použitie profilov uľahčuje nastavenie kosenia, ak je jedna kosačka používaná na viacerých miestach/záhradách. Pri inštalácii kosačky je potom ľahké prepínať medzi rôznymi nastaveniami.

Sekundárna oblasť

Ak je váš trávnik rozdelený na samostatné oblasti, môžete v rámci vašej inštalácie vytvoriť sekundárnu oblasť. Ak chcete vytvoriť sekundárnu oblasť, musíte nastaviť ohraničujúci kábel, aby ste vytvorili ostrov okolo sekundárnej oblasti. Po nainštalovaní budete musieť ručne premiestniť kosačku medzi týmito dvoma oblasťami a kosačka bude kosiť zvolený čas alebo do vybitia akumulátora.

Jednoduché čistenie

Kryt a spodnú časť robotickej kosačky môžete umyť s použitím záhradnej hadice. Pomocou priloženého nástroja pre údržbu možno kryt ľahko sňať pre jednoduché čistenie vo všetkých dostupných miestach.

Nízke emisie oxidu uhličitého

Pri výbere tohto výrobku si môžete byť istí, že počas aktívneho používania produkuje v porovnaní s tradičným benzínovým výrobkom menej uhlíkových emisií. Tento akumulátorový výrobok neprodukuje počas používania žiadne emisie CO2, no stále poskytuje výkon a kvalitu, ktoré očakávate od výrobku Husqvarna. Je však dôležité poznamenať, že emisie CO2 vznikajú pri ďalších fázach životného cyklu výrobku, ako sú výroba, nabíjanie a likvidácia po skončení jeho životnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické kosačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 9.4 kg
KAPACITA:
Pracovná kapacita, m²: 1 500 m²
Typ ohraničenia: Vodič
Maximálny sklon v blízkosti ohraničujúceho vodiča: 15 %
Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy: 40 %
Max. aktívny čas: 24 h
Systém hľadania: Tri systémy hľadania
Následuj navádzací vodič: 1
Systém nabíjania: Automatický
CELKOVÉ ROZMERY:
Hmotnosť, kg: 9,4 kg
Dĺžka: 57 cm
Šírka: 43 cm
Výška: 25 cm
ÚDAJE O VÝROBKU:
Farba: Šedivá
Hladina hluku vnímaná: 60 dB(A)
Index ochrany (IP kód): IPX5
Typ akumulátora: Li-Ion
Kapacita akumulátora, Ah: 2,1 Ah
Nabíjací prúd (A): 1,3 A
Priemerný čas kosenia na jedno nabitie: 70 min
Typická doba nabíjania: 60 min
Priemerná mesačná spotreba energie pri maximálnom používaní: 10 kWh
Priemerná spotreba energie pri maximálnom využití: 1 500 m²
ŽACÍ SYSTÉM:
Systém kosenia: 3 otočné nože ostré jako žiletka
Výška kosenia, max., mm: 50 mm
Výška kosenia, min., mm: 20 mm
Šírka záberu, cm: 22 cm
Nastavenie výšky kosenia: Manuálne
Ochranný disk: Áno
Obojsmerné otáčanie kosiaceho disku: Áno
OVLÁDANIE:
Klávesnica: Klávesnica a displej/ apl.
Informačný panel: Monochromatický grafický displej 2,8”
Bezdrôtové pripojenie: Bluetooth®
Riadená aplikáciou: Automower® Connect@Home
Integrácia s inteligentnou domácnosťou: Nie
Aktualizácia firmvéru: Dealer Service
BEZPEČNOSŤ:
GPS Sledovanie: Nie
Geoplot: Nie
PIN kód: Áno
Alarm: Áno
Senzor zdvihnutia: Áno
Senzor náklonu: Áno
Object detection: Nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: