HUSQVARNA Automower 320 NERA so súpravou EPOS

Kód: 3266
ZADARMOZADARMO
HUSQVARNA Automower 320 NERA so súpravou EPOS
€4 299 / ks €3 582,50 bez DPH
Na dotaz (1 ks)
Možnosti doručenia

Automower® 320 NERA je vysoko výkonná robustná kosačka, ktorá ponúka prvotriedne kosenie trávnatých plôch až do rozlohy až 2200 m² a spoľahlivú prevádzku.

Detailné informácie

20 rokov na trhu záhradnej techniky
20 rokov na trhu záhradnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Garantovaný záručný a pozáručný servis
Garantovaný záručný a pozáručný servis

Podrobný popis

Automower® 320 NERA je vysoko výkonná robustná kosačka, ktorá ponúka prvotriedne kosenie trávnatých plôch až do rozlohy až 2200 m² a spoľahlivú prevádzku. Patentovaná výkyvná predná os zvyšuje manévrovateľnosť a zlepšuje výkon v zložitom teréne na svahoch až do 50 %.

Virtuálna inštalácia bez ohraničujúcich vodičov so súpravou Husqvarna EPOS™ a mobilnou aplikáciou Automower® Connect ponúka presné kosenie. Optimalizovaný výkon s automatickými aktualizáciami softvéru s FOTA (Firmware Over The Air).

FUNKCE:

Možnosť inštalácie bez vodičov:

Rad Automower® NERA je kompatibilný s inteligentnou súpravou Husqvarna EPOS™, čo vám ponúka možnosť vytvorenia presných virtuálnych hraníc pracovných oblastí pomocou satelitnej technológie namiesto fyzických vodičov.

Automower® Zone Control s technológiou AIM

Kosačka Automower® Zone Control vám umožňuje vytvárať pracovné a dočasne zakázané oblasti. Prostredníctvom aplikácie Automower® Connect si môžete nadefinovať pracovné oblasti s rôznymi výškami kosenia a plánmi kosenia alebo dočasne zakázané zóny, aby ste zabránili koseniu v určitých oblastiach. Výsledkom je väčšia presnosť, lepšia kontrola a dokonale strihaný trávnik.

Detekcia a vyhýbanie sa prekážkam

Vstavaná technológia pomáha kosačke detekovať a vyhýbať sa prekážkam, čím znižuje riziko neplánovaných zastavení. Režim detekcie znižuje rýchlosť a zmierňuje kolízie a režim vyhýbania spôsobí, že sa kosačka otočí a zabráni nárazu.

Automower® Connect

Užite si pohodlné ovládanie svojej robotickej kosačky Husqvara prostredníctvom smartfónu s aplikáciou Husqvarna Automower® Connect, s ktorou môžete spravovať a monitorovať prácu kosačky, čo vám zaistí spoľahlivé a špičkové pokosenie trávnika. Urobte si starostlivosť o trávnik takú bezstarostnú, ako je to len možné s Automower® Connect. V závislosti od modelu je k dispozícii mobilné pripojenie, pripojenie Wi-Fi a Bluetooth. *Bluetooth® pripojenie ponúka dosah až 30 metrov. Mobilná komunikácia a pripojenie k Wi-Fi poskytujú pokrytie odkiaľkoľvek na svete, zatiaľ čo je kosačka pripojená k Wi-Fi. Cena zahŕňa 10-ročnú zmluvu na mobilné dáta*. *Priložená 10-ročná zmluva Automower® Connect platí iba v prípade, že tretia strana poskytuje dostatočné mobilné pokrytie v danej oblasti.

Technológia Husqvarna EPOS

Husqvarna EPOS™ (Exact Positioning Operating System) je prelomová technológia pre robotické kosačky na trávu Automower®. Táto sofistikovaná satelitná technológia poskytuje presnosť na centimetre v priebehu niekoľkých sekúnd pre ľahkú a flexibilnú starostlivosť o trávnik.

Navigácia s pomocou GPS

Integrovaný systém GPS vytvára mapu záhrady, vrátane umiestnenia ohraničujúcich a navádzacích vodičov. Husqvarna Automower® následne registruje, ktoré časti záhrady už kosačka kosila a podľa toho upravuje jej pohyb pri kosení. Tým zaistí optimálne pokrytie celej trávnatej plochy a excelentný výsledok kosenia.

Vynikajúca interakcia

Všetky robotické kosačky vybavené aplikáciou Automower® Connect sú kompatibilné s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Home. To znamená, že potom, čo vydáte prostredníctvom inteligentného mikrofónu hlasový povel, sa Husqvarna Automower® preorientuje na vyplnenie tohto príkazu. Môžete nahovoriť najčastejšie príkazy, napr. pre spustenie, zastavenie, parkovanie a získavanie informácie o aktuálnom stave kosačky, a to prostredníctvom vášho hlasového asistenta.

Inteligentné pripojenie pomocou IFTTT

Integrujte vašu kosačku Automower® ešte viac do svojej chytrej domácnosti tým, že ju použijete v apletoch IFTTT. Pripojte sa k jednému z našich inteligentných pripojení v aplikácii Automower® Connect alebo si dokonca vytvorte vlastnú rutinu pomocou IFTTT. Možno chcete, aby vaša kosačka zaparkovala, keď sa vaše deti vrátia zo školy alebo keď predpoveď počasia ukazuje silný dážď? Alebo ju dokonale synchronizovať s počasím? IFTTT („If This, Then That“) je zadarmo a ľahko sa používa.

Automower® Access

Ovládací panel Automower®Access s farebným displejom s vysokým rozlíšením, ovládacím kolieskom a indikátorom stavu poskytuje intuitívny a zároveň sofistikovaný spôsob ovládania vašej kosačky. Prostredníctvom ikoniek prepojí vašu kosačku s aplikáciou Automower® Connect vo vašom smartfóne.

Port pre príslušenstvo kosačky Automower®

Port pre príslušenstvo, ktorý je k dispozícii v rade Automower® NERA, slúži na pripojenie zásuvného príslušenstva k kosačke, čo ponúka ďalšie funkcie a technológie. Rovnako ako súprava Husqvarna EPOS™, ktorá umožňuje inštaláciu bez vodičov pre vysoko individuálnu starostlivosť o trávnik.

Navádzanie pomocou Husqvarna EPOS™

Automaticky vypočíta najefektívnejšiu trasu do a z dokovacieho bodu nabíjacej stanice bez nutnosti fyzického navádzacieho vodiča. Kosačka bude meniť svoju trasu na trávniku, aby sa vyhla zanechaniu neestetických stôp. Táto funkcia je k dispozícii iba v prípade, že je kosačka Automower® NERA vybavená súpravou Husqvarna EPOS™.

FOTA - bezdrôtová aktualizácia firmware

Možnosť vykonávať aktualizácie softvéru automaticky, bezdrôtovo, prostredníctvom aplikácie Automower® Connect.

Systematické kosenie trávy v úzkych priechodoch

Na dosiahnutie vynikajúcich výsledkov kosenia po celej pracovnej ploche možno pre prechody úzkymi priechodmi nastaviť automatické prepínanie z režimu kosenia podľa náhodného vzorca do režimu systematického kosenia.

Protimrazová ochrana

Robotická kosačka automaticky preruší plán kosenia v mrazivých podmienkach, čím pomáha chrániť trávnik.

Automatické zvládanie priechodov - patentované

Husqvarna Automower® automaticky rozpozná úzky priechod a prejde aj tým najužším. Pri prejazde úzkymi miestami mení dráhu, aby nedochádzalo k vytváraniu nepekných koľají.

Timer (časovač) podľa počasia

Kosačka Husqvarna Automower® vie svoju pracovnú dobu prispôsobiť počasiu, čo znamená, že v čase rýchleho rastu trávy pracuje oveľa dlhšie. Za slnečného a suchého počasia alebo ku koncu sezóny kosí kratšiu dobu - tým šetrí trávnik a zároveň sa menej opotrebováva.

Kosenie na mieste

Špeciálny režim pre rýchle pokosenie menšej plochy s vyššou trávou. To je užitočné napríklad pri kosení v miestach, kde stával záhradný nábytok a na jeho mieste zostala nepokosená tráva. Kosačku umiestnite na požadované miesto a zvoľte režim Kosenie na mieste. Kosačka bude kosiť v úzkych špirálach a po dokončení bude pokračovať v automatickom režime.

Funkcia TargetHeight pre lepšiu kvalitu trávnika

Pre lepšiu kvalitu trávnika funkcia TargetHeight znižuje automaticky výšku kosenia z MAX na definovanú výšku na dobu 10 dní.

Kosenie po špirále

Automatická funkcia, kedy kosačka vyrovnáva rozdiely vo výške trávy. Snímače žacích diskov zisťujú, či kosačka vstúpila do oblasti s vyšším trávnikom a prepínajú technológiu kosenia na systematický špirálový vzor.

Profily

Použitie profilov uľahčuje nastavenie kosenia, ak je jedna kosačka používaná na viacerých miestach/záhradách. Pri inštalácii kosačky je potom ľahké prepínať medzi rôznymi nastaveniami.

Elektricky ovládané nastavenie výšky kosenia

Elektricky ovládané a jednoduché nastavenie výšky kosenia je prístupné z hlavného menu.

Jednoduché čistenie

Kryt a spodnú časť robotickej kosačky môžete umyť s použitím záhradnej hadice. Pomocou priloženého nástroja pre údržbu možno kryt ľahko sňať pre jednoduché čistenie vo všetkých dostupných miestach.

Nízke emisie oxidu uhličitého

Pri výbere tohto výrobku si môžete byť istí, že počas aktívneho používania produkuje v porovnaní s tradičným benzínovým výrobkom menej uhlíkových emisií. Tento akumulátorový výrobok neprodukuje počas používania žiadne emisie CO2, no stále poskytuje výkon a kvalitu, ktoré očakávate od výrobku Husqvarna. Je však dôležité poznamenať, že emisie CO2 vznikajú pri ďalších fázach životného cyklu výrobku, ako sú výroba, nabíjanie a likvidácia po skončení jeho životnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické kosačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 13.2 kg
Pracovná kapacita, m²: 2 200 m²
Typ ohraničenia: Virtuálny
Maximálny sklon v blízkosti ohraničujúceho vodiča: 25 %
Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy: 50 %
Max. aktívny čas: 24 h
Systém hľadania: Navádzací systém EPOS™
Následuj navádzací vodič: Virtuálna prepravná cesta
Systém nabíjania: Automatický
CELKOVÉ ROZMERY:
Hmotnosť, kg: 13,2 kg
Dĺžka: 75 cm
Šírka: 54 cm
Výška: 30 cm
ÚDAJE O VÝROBKU:
Farba: Šedivá
Hladina hluku vnímaná: 58 dB(A)
Index ochrany (IP kód): IPX5
Typ akumulátora: Li-Ion
Kapacita akumulátora, Ah: 5 Ah
Nabíjací prúd (A): 2,2 A
Priemerný čas kosenia na jedno nabitie: 180 min
Typická doba nabíjania: 75 min
Priemerná mesačná spotreba energie pri maximálnom používaní: 7 kWh
Priemerná spotreba energie pri maximálnom využití: 2 200 m²
ŽACÍ SYSTÉM:
Systém kosenia: 3 pivoting razor blades
Výška kosenia, max., mm: 60 mm
Výška kosenia, min., mm: 20 mm
Šírka záberu, cm: 24 cm
Nastavenie výšky kosenia: Elektrické
Ochranný disk: Áno
Obojsmerné otáčanie kosiaceho disku: Áno
OVLÁDANIE:
Klávesnica: Otočné koliesko, displej a stavová LED/ apl.
Informačný panel: Farebný displej TFT 2,8” QVGA
Bezdrôtové pripojenie: Bluetooth®, Wi-Fi
Riadená aplikáciou: Automower® Connect
Integrácia s inteligentnou domácnosťou: Áno
Aktualizácia firmvéru: FOTA
BEZPEČNOSŤ:
GPS Sledovanie: Nie
Geoplot: Áno
PIN kód: Áno
Alarm: Áno
Senzor zdvihnutia: Áno
Senzor náklonu: Áno
Object detection: Nie

Husqvarna Automower® 320 NERA with Husqvarna EPOS™ Plug-in Kit

Husqvarna Automower® NERA – boundary wire free robotic lawn mowers

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: