Domov /

BTSZ 400


Žiadne hodnotenie. Kód: 181-005
Prečerpávanie tekutín, čistých i silne znečistených.
Dostupnosť:
187,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
BTSZ 400

 Kalové čerpadlo do septiku s voľným prietokom

 
Nová nerezová čerpadlá vyvinutá spoločnosťou ELPUMPS sa výborne hodí pre širokú škálu aplikácií. Vďaka možnosti čerpať pevné častice až do priemeru 50 mm, zvládnu oveľa viac, než bežná kalové čerpadlá. Silný motor 800 alebo 1200 W zvládne prečerpať 15 000 24 000 litrov tekutiny za hodinu. Celý stroj je vyrobený z odolných materiálov a hodí sa tak aj do veľmi agresívneho prostredia. Pravouhlá koncovka sa štandardne dodáva k modelu Neptun.
 
Možnosti využitia:
Prečerpávanie tekutín, čistých i silne znečistených.
Prečerpávanie odpadových vôd akumulovaných na staveniskách, surových kalov apod
Odčerpávanie odpadových vôd z budov, priemyselných prevádzok, z fariem pre živočíšnu výrobu.
Odčerpávanie vôd zo septikov, šácht, pivníc.
Odčerpávanie odpadových vôd, ktoré sú znečistené drobnými kusovými a vláknitými časticami, ako je lístie, kúsky dreva, organický odpad a pod
 
technika:
Obežné koleso so štyrmi lopatkami (systém Vortex) je vyrobené z odolnej liatiny, čo má zásadný vplyv na životnosť aj spoľahlivosť celého systému. Kryt motora čerpadla je je umiestnený v nerezovom puzdre a spodná časť čerpadla - hydraulická komora-je vyrobená z masívnej sivej liatiny. Pre utesnenie hriadeľa sú použité simeringy a moderné axiálne tesnenie. Čerpadlo je chladené kvapalinou, preto dbajte na to, aby nebežalo nasucho. Plavákový spínač automaticky zapína a vypína čerpadlo v dôsledku zmeny hladiny kvapaliny. Motor je chránený tepelnou poistkou.
 
Logo TUV      
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.