Domov / Záhradná technika / Snehové frézy / Benzínové frézy

VeGA ST 554


Žiadne hodnotenie. Kód: 140-059 Doprava zadarmo Doprava zadarmo
Dovoľujeme si Vám predstaviť novú inovovanú radu snehových fréz VeGA premium edition. Dvojstupňová snehová fréza VeGA ST 554 zo série premium edition má oproti konkurencii v tejto triede niekoľko inovatívnych vylepšení a užívateľských výhod.
Výrobca: VeGA
Dostupnosť:
429,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
VeGA ST 554

VeGA ST 554 Snehová fréza

DOPRAVA ZADARMO!!!

Dovoľujeme si Vám predstaviť novú inovovanú radu snehových fréz VeGA premium edition. Túto sériu snehových fréz sme sa na základe dlhoročných skúseností a neskôr aj intenzívneho prieskumu trhu v tomto segmente rozhodli postaviť výbavou a technickým riešením, čo najbližšie potrebám slovenského zákazníka. Snehové frézy Hecht premium edition s týmto označením budú vždy o krok vo výbave, technických parametroch a cenách pred konkurenciou.

Dvojstupňová snehová fréza VeGA ST 554 zo série premium edition má oproti konkurencii v tejto triede niekoľko inovatívnych vylepšení a užívateľských výhod. Základným prvkom je pracovný záber 540 mm a silný OHV motor 5.5 HP.Díky nastaviteľným klzným lyžiam z polyméru je táto fréza veľmi šetrná k frézovanie na zámkových a okrasných dlažbách, kde Vám nevzniknú žiadne ryhy oproti kovovým kluzákům.Směrové a diaľkové ovládanie komína z pozície obsluhy priamo na paneli je bezpochyby veľkou výhodou a úsporou času pri samotnom frézovaní. Všetky ovládacie prvky tejto snehovej frézy sú prehľadne umiestnené na čelnom pracovnom paneli. Ďalšími inovačnými prvkami sú špeciálne ozubený šnek "aggressiveauger", kolesá so zimným vzorom "SNOWGRIP" a masívne vystuženie prevodovky závitovky a vyhadzovacie turbíny pre prácu aj v tých najtvrdších snehových podmienkach.

 

Špecifikácia
Typ frézy Dvojstupňová
Motor 5,5 PS, OHV, 4-takt LONCIN 163 ccm
Výkon motora 5,5 PS
Pracovný výkon 1500 m3 / hod
Maximálna odhadzovaca vzdialenosť 7 m
Pracovný záber 540 mm
Výška bunkri 510 mm
Šasi Kvalitný kov
Pojazd áno, 4 rýchlostí vpred, 1 rýchlosti vzad
Kolesá 13 x 5 inch
Pneumatiky SNOWGRIP
Otáčanie komína 190 °
Nastavenie komínu V dosahu obsluhy
Štartovanie Manuálna
Lyžiny áno z polyméru (šetrné k dlažbe)
Hmotnosť 55 kg
Priemer turbíny 300 mm
Priemer šneku masívny aggressiveauger
Vystuženie prevodovky závitovky áno
Aretácia chodu závitovky nie
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.