VBP 50/1500 INOX

Kód: 181-019
ZADARMOZADARMO
VBP 50/1500 INOX
€379 / ks €315,83 bez DPH
Skladom (2 ks)
Možnosti doručenia
Po otočení vodovodným kohútikom vodáreň pripojená na zdroj vody, nádrž s vodou apod., sama zopne a vytlačí vodu k odbernému miestu.

Detailné informácie

20 rokov na trhu záhradnej techniky
20 rokov na trhu záhradnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Garantovaný záručný a pozáručný servis
Garantovaný záručný a pozáručný servis

Podrobný popis

Domáce vodárne ELPUMPS spĺňajú všetky potreby zákazníka na zásobovanie domu alebo záhrady pitnou či úžitkovou vodou. Základom bezproblémového chodu a dlhej životnosti sú tiché motory s výkonom minimálne 800 W. Iba takto silné motory majú dostatočnú výkonovú rezervu na to, aby u nich nikdy nenastalo preťaženie či prehriatie, ktoré by mohlo spôsobiť zničenie motora. Vnútorné aj vonkajšie časti sú vyrobené z antikoróznych materiálov. Zákazník môže podľa potrieb voliť medzi tlakovou nádobou s objemom 25 alebo 50 litrov. Kovové oporné nohy zaisťujú dobrú stabilitu stroja. Vodárne je možné dovybaviť účinným predfiltrom 1l. Model VBP je osadený čerpadlom s implementovaným predfiltrom s objemom 2 l.

Možnosti využitia:

Po otočení vodovodným kohútikom vodáreň pripojená na zdroj vody, nádrž s vodou a pod. sama zopne a vytlačí vodu k odbernému miestu. Zaistenie domácnosti pitnou alebo úžitkovou vodou – zavlažovanie, wc splachovače, vodovodné batérie, práčky, apod. Podpora vodovodnej siete. Odber dažďovej vody z nádrží, cisterien.

Technika:

Čerpadlo má samonasávaciu konštrukciu, tzn. pri uvedení do prevádzky je potrebné naplniť iba samotné čerpadlo. Vnútorné konštrukčné prvky čerpadla sú vyrobené zo špeciálneho odolného plastu, takže pri dlhšom odstavení nehrozí ich korózia. Skriňa čerpadla je vyrobená z liatiny alebo špeciálneho odolného plastu (model VBP). Hriadeľ čerpadla je utesnený profesionálnym dvojitým tesnením, kombinujúcim pružinové a keramicko-kremíkové tesnenie. Modely s označením B majú heavy-duty mosadzné obehové koleso, ktoré má výborné antikorózne parametre, je ďaleko odolnejšie voči abrazívnemu vplyvu nečistôt (čiastočky piesku ap.) a vydržia bez deformácií vplyvom tepla aj prípadný beh naprázdno (bez vody).
Motor je špeciálne hermeticky utesnený proti vniknutiu vody a je chránený tepelnou poistkou. Stroje majú nadpriemernú životnosť, pretože okrem mechanického tesnenia nie sú v tele čerpadla žiadne súčiastky, na ktoré pôsobí oter. Tlaková nádoba je vyrobená z hrubostenného plechu (pri modeli VBP z nerezu). Vnútri nádoby je gumová výstelka. To zaručuje bezpečnosť pri prevádzke a výbornú tesnosť nádoby po dlhú dobu. Nádoba je vybavená presným tlakomerom na kontrolu výstupného tlaku vodárne a hydrokontrolou pre automatické spínanie čerpadla.
 

 

 

VIAC INFORMACIÍ:

Max. tlak: 4,8 bar

Hmotnosť: 26 kg

Max. výkon: 6300 l/hod

Typ motora: 230 V, 50 Hz

Príkon: 1500 W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: