CT 4274 S

Kód: 181-002
ZADARMOZADARMO
CT 4274 S
€125 / ks €104,17 bez DPH
Skladom (2 ks)
Možnosti doručenia
Pre čerpanie vody z bazénov, miestností či rôznych šácht zatopených podzemné alebo povrchovou vodou ..

Detailné informácie

20 rokov na trhu záhradnej techniky
20 rokov na trhu záhradnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Garantovaný záručný a pozáručný servis
Garantovaný záručný a pozáručný servis

Podrobný popis

 Univerzálne ponorné kalové čerpadlo

Nerezová ponorné kalové čerpadlá ponúkané firmou ELPUMPS sú navrhnuté tak, aby zvládla akúkoľvek úlohu pri čerpaní čistej alebo znečistenej vody. Čerpadlá sú vybavené moderným nerezovým púzdrom z kvalitnej chrómovanej ocele az rovnakého materiálu je vyrobený aj kryt motora. To zaistí dlhšiu životnosť a chráni oveľa lepšie výrobok pred škodlivými účinkami kyselín a zásad. Silné motory od 450 do 800 W zvládnu odčerpať 9 000 až 15 000 litrov za hodinu. Veľkosť pevných častíc vo vode môže byť 5 alebo až 35 mm podľa prevedenia čerpadla. Pravouhlá koncovka bráni poškodeniu alebo zalomeniu pripojenej hadice a plavákový spínač zaistí spoľahlivé automatické vypnutie čerpadla. Model CT 3674 má špeciálny dizajn, ktorý mu umožňuje odsatie kvapaliny až takmer ku dnu (zostatková výška kvapaliny je len 5 mm).
 
Možnosti využitia:
Pre čerpanie vody z bazénov, miestností či rôznych šácht zatopených podzemné alebo povrchovou vodou.
Odvodnenie v iných priestoroch, jamách alebo šachtách.
Polievanie a zavlažovanie záhrad. Čerpanie vody z nádrží, rybníkov ap. Čerpanie vody zo studní (pozor na dostatok miesta kvôli dostatku priestoru pre plavákový spínač).
 
Technika:
Puzdro motora čerpadla je vyrobené z kyselinovzdorné nerezovej ocele (INOX), čo mu zaisťuje vynikajúcu odolnosť proti korózii. Puzdro čerpadla a kryt je vyrobený z kombinácie inox a kyselinovzdorného plastu a samotné obežné koleso s ôsmimi lopatkami je vyrobené z norylu, ktorý má vynikajúce antikavitačný vlastnosti. Hriadeľ nie je utesnená dvoma pružinovými tesneniami, ako je obvyklé, ale profesionálny variantom s axiálnym tesnením s klzným krúžkom. Toto riešenie je zárukou dlhoročného bezproblémovej prevádzky. Ďalšie tesnenia je potom na vývode hriadeľa z tela motora. Motor je chránený tepelnou poistkou. Súčasťou balenia je adaptér, pre rôzne priemery hadíc.
 
 
Logo TUV      

VIAC INFORMACIÍ:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: