Gardena SILENO minimo, 500 m² - Bluetooth®

Kód: 123-005
ZADARMOZADARMO
Gardena SILENO minimo, 500 m² - Bluetooth®
€799 / ks €665,83 bez DPH
Skladom (2 ks)
Možnosti doručenia
Výkonná robotická kosačka pre malé trávniky. Tichý, všestranný a inteligentný malý pomocník do záhrady - to je robotická kosačka GARDENA SILENO minimo 500 m². Je ideálny pre malé trávniky, kombinuje vysoký výkon a presnosť s pohodlným kosením.

Detailné informácie

20 rokov na trhu záhradnej techniky
20 rokov na trhu záhradnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Garantovaný záručný a pozáručný servis
Garantovaný záručný a pozáručný servis

Podrobný popis

Robotická kosačka   minimo, 500 m² je tichý, všestranný a inteligentný malý pomocník do záhrady - to je robotická kosačka GARDENA SILENO minimo 500 m². Je ideálny pre malé trávniky, kombinuje vysoký výkon a presnosť s pohodlným kosením. Začnite!

Zdvihnite svoj chytrý telefón a pomocou aplikácie GARDENA Bluetooth® zadajte veľkosť trávnika, požadované dni kosenia a preferovaný čas začatia. Aplikácia GARDENA Bluetooth® vás intuitívne prevedie prvý inštaláciou krok za krokom. Vaša robotická kosačka na trávu vytvorí plán a je pripravená pracovať bez vyrušovania. Vašu kosačku SILENO minimo môžete pohodlne ovládať cez Bluetooth® až zo vzdialenosti 10 m.

Kosačka vypočíta optimálny čas kosenia trávy a aplikácie GARDENA Bluetooth® pomocou plánovacieho asistenta pomôže udržiavať vašu záhradu v poriadku. Vďaka mimoriadne tichému motoru má táto kosačka najlepšie nízku hladinu hluku vo svojej triede - len 57 dB (A). A aj napriek tomu, že vaše robotická kosačka pracuje, vy aj vaši susedia môžete v kľude na záhrade odpočívať.

Sofistikovaná funkcia CorridorCut vedie robotickú kosačku pri kosení v úzkych priestoroch a tesných rohoch o šírke iba 60 centimetrov medzi ohraničujúcimi vodičmi. CorridorCut dokonca šikovne naviguje vašu robotickú kosačku zo zložitých slepých uličiek. Robotická kosačka, vedená funkcií SensorControl, sama posúdi, ako často potrebuje váš trávnik úpravu, a vyrazí v správnu chvíľu presne podľa frekvencie v závislosti od rastu trávy. Váš šikovný malý pomocník kosí trávu čo najefektívnejšie.

SILENO minimo kosí trávnik samostatne bez ohľadu na počasie, dážď alebo prudké slnko. Múdra robotická kosačka zaregistruje, že je pôda zamrznutá alebo je príliš mrazivo; pozastaví svoj program a počká, až mráz pominie. Kábel ohraničenia označuje kosačke SILENO minimo plochu záhrady, ktorú treba kosiť. Podobne navádzací drôt spoľahlivo a plne automaticky smeruje robotickú kosačku do všetkých oblastí kosenia.

Kosačka nebude mať problémy s prejazdom v úzkych priestoroch a dokonca ani sa svahy alebo sklonmi až do 35 percent. Po ukončení práce sa tento pracovitý robotický záhradník vráti späť do nabíjacej stanice, kde sa dobije. Seká úplne samostatne a poskytuje vám viac času sústrediť sa na prácu, ktorú máte na záhrade radi. SILENO minimo možno ľahko vyčistiť záhradnou hadicou - jednoduchšie to už nemôže byť. Užite si čas na záhrade s robotickou kosačkou šialené minimo, len sa pohodlne usaďte, odpočívajte a nechajte malú robotickú kosačku vykonať ťažkú ​​prácu za vás. S kosačkou SILENO minimo bude Váš trávnik vždy vyzerať úžasne dobre udržiavaný: inteligentný robotické kosačky. SILENO.

Inštalácia robotickej kosačky nie je v cene!!

Inštalácia robotickej kosačky zakúpenej v našom obchode - 330 Eur  (cena bez dopravy).

VIAC INFORMACIÍ:

Pracovná kapacita: 500 m² ±20%

Nabíjací systém: Automatický

Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy: 25 %

Systém kosenia: 3 pivoted cutting blades

Výška kosenia: 20 - 45 mm

Šírka záberu: 16 cm

Alarm: Žiadny

PIN kód: áno

Senzor zvednutia: áno

Timer (časový spínač): áno

Typ rukoväte: integrovaná

Kábel ohraničenia: 150 m

Skoby: 150 ks

Akumulátor: Lion

Doba nabíjania: 75 min

Priemerný čas kosenia: 70 min

Priemerná spotreba energie pri maximálnom využití: 3.5 kWh

Dodatočné parametre

Kategória: ROBOTICKÉ KOSAČKY
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: