Hojdačka VeGA SOLTOU DeLuxe

Kód: 250-089
Novinka
Značka: V- garden
ZADARMOZADARMO
Hojdačka VeGA SOLTOU DeLuxe
€539 / ks €449,17 bez DPH
Na dotaz (1 ks)
Možnosti doručenia
Hojdačka VeGA SOLTOU DeLuxe je luxusná záhradná hojdačka so strieškou. Hojdačka je vyrobená z trvanlivého odolného dreva severskej borovice.

Detailné informácie

20 rokov na trhu záhradnej techniky
20 rokov na trhu záhradnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Garantovaný záručný a pozáručný servis
Garantovaný záručný a pozáručný servis

Podrobný popis

Drevená záhradná hojdačka VeGA SOLTOU DeLuxe

Novinkou v našom sortimente je záhradný nábytok zo severskej borovice. Vďaka chladným klimatickým podmienkam severská borovica pomalšie rastie a teda sú jej letokruhy hustejšie a drevo odolnejšie. Nami ponúkaný nábytok je morený špeciálnou technológiou a povrchovo ošetrený špeciálnou lazúrou na vodnej báze, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a ktorá pomáha zviditeľniť štruktúru dreva a zároveň poskytuje ochranu proti počasiu.

Hojdačka VeGA SOLTOU DeLuxe je luxusná záhradná hojdačka so strieškou.

Hojdačka je vyrobená z trvanlivého odolného dreva severskej borovice. Drevo je namorené a povrchovo upravené lazúrou na vodnej báze, ktorá je šetrná k životnému prostrediu

Určené do exteriérov a pergolových priestorov.
Nie je vhodné na používanie vo vlhkom a vetrom namáhanom prostredí bez vhodnej impregnácie.
Masívne vankúše a dva vankúše v šedej farbe sú súčasťou balenia.

VeGA SOLTOU DeLuxe patrí do značkovej kolekcie vyrobenej z najkvalitnejšej severskej borovice. Nábytok je povrchovo upravený špeciálnou lazúrou. Vzhľadom na to, že nábytok je vyrobený z prírodného materiálu, je kresba dreva a jeho sfarbenie na každom kuse nábytku unikátne. Drevo severskej borovice sa ošetruje lazúrou na vodnej báze, ktorá ho chráni pred vysušením, vodou, škodcami alebo drobným poškodením.

Hojdačky VeGA SOLTOU DeLuxe sú vyrobené zo severskej borovice, ktorá je žiadaným materiálom na výrobu záhradného nábytku. Táto drevina našla svoje uplatnenie ako v interiéri pre svoj dekoratívny vzhľad (má unikátnu farbu, vďaka ktorej na každom kuse nábytku dokonale vynikne kresba dreva), ale predovšetkým v exteriéri na výrobu záhradného nábytku, okien a dverí pre svoju vynikajúcu odolnosť, trvanlivosť, dlhú životnosť a dobrú opracovateľnosť.

Záhradné hojdačky VeGA SOLTOU DeLuxe sa vyznačujú atraktívnym dizajnom, robustnou a ergonomickou konštrukciou a starostlivým spracovaním.

Hojdačka je dodávaná v rozobranom stave a je starostlivo zabalená do kartónov. Súčasťou dodávky je potrebný spojovací materiál, kovanie, imbusový alebo stranový kľúč a jednoduchý montážny návod – montáž je jednoduchá.

Ak chcete mať skutočne luxusný masívny záhradný nábytok a ohromiť známych, priateľov alebo aj rodinu, zvoľte hojdačku SOLTOU DeLuxe. Táto hojdačka zo severskej borovice Vás na prvý pohľad upúta svojou atraktívnou medovo kapučínovou farbou a unikátnou kresbou dreva. Vyznačuje sa veľkou odolnosťou a dlhou životnosťou. Nábytok zo severskej borovice sa nemusíte báť nechať vo vonkajšom prostredí, pretože je pri použití vhodnej impregnácie odolný proti poveternostným podmienkam. A pokiaľ sa o neho budete aj náležite starať, bude Vám slúžiť mnoho rokov.

Nie je vhodné na používanie vo vlhkom prostredí bez vhodnej impregnácie. Určené do exteriérov, interiérov a pergolových priestorov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné hojdačky
Šírka lavice: 165 cm
Rozmery hojdačky: 215x133x162 cm
Nosnosť: 300 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: