HV 500-5 PROFI

Kód: 408-004
ZADARMOZADARMO
HV 500-5 PROFI
€999 / ks €832,50 bez DPH
Na dotaz (1 ks)
Možnosti doručenia
Vozík HV 500-5 Profi, Vyklápacie korba (ručne), "AUTO" kolesá 155/70, R 13 na ložiskách, nosnosť 500 kg, ... VÁŠ BONUS K VOZÍKU: sada odrazok

Detailné informácie

20 rokov na trhu záhradnej techniky
20 rokov na trhu záhradnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Garantovaný záručný a pozáručný servis
Garantovaný záručný a pozáručný servis

Podrobný popis

 Prívesný vozík HV 500-5 profi. Najrobustnější z rady HV určený pre Agzat, Vari , Mountfield,  SUPA, DAKR, Ruris, MKS kultivátor aj.  Vyklápacie korba (ručne), "AUTO" kolesá 155/70, R 13 na ložiskách, nosnosť 500 kg, ... 

VÁŠ BONUS K VOZÍKU: sada odrazok 
K dokúpenia ODPORÚČAME: Technické osvedčenie pre prevádzku na pozemných komunikáciách 
Technické osvedčenie v kombinácii so sadou predpísaných odrazových skiel oprávňuje K jazde na ceste CELÚ VAŠU SÚPRAVU = vozík + ťažnú jednotku (Váš kultivátor). Vozík je vozidlo neevidované (nemá ŠPZ) nemusíte ho teda nikde prihlasovať. Na vozík alebo celú súpravu môžete uzavrieť povinné ručenie. Výpis z technického osvedčenia ("malý techničák") vozte pri jazde po verejných komunikáciách so sebou.
 
Ku každému vozíku je potrebné dokúpiť záves!!!
 
Všetky verzie vyrábame a dodávame lakované práškovou farbou ( štandardne RAL 3002 ) . Vozíky sú brzdené nožnou a ručnou brzdou , vybavené sedačkou a majú sklápaciu korbu s vyklápacím a zároveň odnímateľným zadným čelom . Všetky vozíky sú schválené Ministerstvom dopravy a spojov Českej republiky pre prevádzku na verejných komunikáciách , za podmienok , že sú vybavené sadou odrazových skiel a technickým preukazom , ktorý na základe uvedenej výnimky vystavuje výrobca .
 Vozíky sú pripojiteľné za všetky bežné typy kultivátorov ( VARI , UNI , MF70 , MOUNTFIELD ... ) .
 
Ako to , že si " môžeme dovoliť " znížiť ceny vozíkov ? Pretože už viac ako 15 rokov zbierame skúsenosti v oblasti výroby záhradnej a poľnohospodárskej techniky podarilo sa nám už maximálne zdokonaliť a zefektívniť všetky výrobné a technologické postupy . Neustále rastúcim dopytom po výrobkoch značky VARES z európskych i ďalších trhov , vzrastá celkový objem samotnej výroby . Tieto skutočnosti spolu s udržaním konkurencieschopnosti na zahraničných trhoch nás vedú k nutné automatizáciu výroby . Najvýznamnejším činiteľom , ktorý nám teda umožňuje ponúknuť zaujímavejšie ceny výrobkov ( vozíkov ) , je zavádzanie nových CNC technológií na všetky výrobné úrovne . Práve v súčasnej dobe sme sprevádzkovali ďalšie z automatizovaných výrobných liniek , ktoré nám pri zachovaní flexibility umožňujú znižovať vstupné výrobné náklady a tým získavame priestor pre zatraktívnenie nákupných cien vozíkov .

VIAC INFORMACIÍ:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: