Invertorová elektrocentrála ACTIVE AGI 2100

Kód: 423-013
ZADARMOZADARMO
Invertorová elektrocentrála ACTIVE AGI 2100
€849 / ks €707,50 bez DPH
Na dotaz (1 ks)
Možnosti doručenia
Invertorová elektrocentrála ACTIVE AGI 2100 INVERTER je kompaktná, ľahká, mobilná, ľahko sa prenáša vďaka integrovanej rukoväti a ľahko sa skladuje.

Detailné informácie

20 rokov na trhu záhradnej techniky
20 rokov na trhu záhradnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Garantovaný záručný a pozáručný servis
Garantovaný záručný a pozáručný servis

Podrobný popis

Táto výkonná ľahká invertorová elektrocentrála ACTIVE AGI 2100 INVERTER má tichý chod s nízkou hlučnosťou a veľmi priaznivú spotrebu. Invertorová elektrocentrála je výborným pomocníkom najmä v prípadoch, keď potrebujete prenosný generátor s vysoko kvalitnou a čistou sínusovkou. Široké využitie je podporené konektivitou pripojenia - 1x 230V, 1x 12V.
Špeciálne opláštenie prístroja napomáha tichému chodu elektrocentrály, nízkym vibráciám napomáha uloženie motora na pružných silentblokoch, elektrocentrála je postavená na štyroch gumových nohách. Plne automatická regulácia s prispôsobením otáčok motora v závislosti na aktuálnom požadovanom zaťažení zaistí úsporu paliva, motor si pri nízkej záťaži sám elektronicky upraví otáčky a tým zníži spotrebu paliva.
Predovšetkým kvôli presnej elektronike táto kompaktná jednofázová kufríková elektrocentrála s invertorom s vysokým výkonom dosahuje veľmi stabilné krivky výstupného napätia. Invertorový generátor za použitia najnovšej elektroniky a najmodernejšej technológie a mikroprocesorov zaistí transformáciu striedavého prúdu na jednosmerný a späť na striedavý. Motor je prepojený s alternátorom s AC-DC-AC invertorom, ktorý pretransformuje vysokofrekvenčný striedavý prúd na jednosmerný prúd a potom na elektrický prúd s konštantným napätím a frekvenciou. THD ≤2% dodáva elektronicky regulovanú pravidelnú krivku výstupného napätia a ponúka perfektný sínusový výstup. Invertorová technológia tým zaistí bezrizikové pripájanie chúlostivých elektronických prístrojov s vysokými nárokmi na kvalitu prúdu.

Invertorová elektrocentrála ACTIVE AGI 2100 INVERTER je vybavená niekoľkými bezpečnostnými a ochrannými prvkami. Ochranu proti preťaženiu zabezpečuje pri AC kontrola nadprúdovej ochrany meniča a pri DC kvalitná bezpoistková ochrana. Automatická kontrola hladiny oleja vďaka olejovému čidlu zaisťuje automatické vypnutie motora v prípade nízkej hladiny oleja. Ochrana proti preťaženiu generátora aj proti nízkej hladine oleja je indikovaná svetelnou signalizáciou.
 

VIAC INFORMACIÍ:

Max. výkon: 2,3 kW

Výkon prevádzkový: 1,8 kW

Počet fáz: 1

Elektrický výstup: 1x 230V/50Hz AC 7,8A, 1x 12V DC 8,3A

Typ motora: ACTIVE79, 4-takt OHV, vzduchom chladený

Obsah valca: 79 ccm

Štartovanie: ručné

Objem nádrže: 4 L

Kontrolka hladiny oleja: ÁNO

Krytie: IP23

Hmotnosť: 21 kg

Rozmery: 46x29x50 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: