Invertorová elektrocentrála VeGA GK2000iS

Kód: 423-014
ZADARMOZADARMO
Invertorová elektrocentrála VeGA GK2000iS
€625 / ks €520,83 bez DPH
Na dotaz (1 ks)
Možnosti doručenia
Moderná a výkonná elektrocentrála VeGA GK 2000 iS s invertorovou technológiou - kompaktná veľkosť, kvalitné spracovanie, tichý chod, jednoduchá údržba.

Detailné informácie

20 rokov na trhu záhradnej techniky
20 rokov na trhu záhradnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Odborné poradenstvo pri výbere správnej techniky
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Vlastný servis a sklad náhradných dielov
Garantovaný záručný a pozáručný servis
Garantovaný záručný a pozáručný servis

Podrobný popis

Invertorová elektrocentrála VeGA GK2000iS je kompaktná, ľahká, mobilná, ľahko sa prenáša vďaka integrovanej rukoväti a ľahko sa skladuje, má tichý chod s nízkou hlučnosťou 66 dB vo vzdialenosti 7m a veľmi priaznivú spotrebu, je výborným pomocníkom najmä v prípadoch, keď potrebujete prenosný generátor s vysoko kvalitnou a čistou sínusovkou. Ideálne je pre spoľahlivé napájanie prevádzkových nástrojov alebo zariadení v teréne alebo ako záložný zdroj energie na prekonanie výpadkov elektrickej energie. Medzi hlavné oblasti použitia invertorovej elektrocentrály radíme záhradu, domácnosť, dielňu, chatu, kancelárie, remeselníkov, záchranné zložky, osvetlenie, chladenie piva, kempovanie, karavaning, cestovanie, rybárčenie, kamerové systémy a mnoho ďalších. Široké využitie je podporené veľkou konektivitou pripojenia - 1x 230V, 1x 12V, 2x USB - predovšetkým pripojenie USB nie je v tejto kategórii obvyklé a rozširuje možnosti využitia.

Kvôli presnej elektronike táto kompaktná jednofázová kufríková elektrocentrála s invertorom dosahuje veľmi stabilné krivky výstupného napätia, za použitia najnovšej elektroniky a najmodernejšej technológie a mikroprocesorov zaistí transformáciu striedavého prúdu na jednosmerný a späť na striedavý. Motor je prepojený s alternátorom s AC-DC-AC invertorom, ktorý pretransformuje vysokofrekvenčný striedavý prúd na jednosmerný prúd a potom na elektrický prúd s konštantným napätím a frekvenciou. THD ≤2% dodáva elektronicky regulovanú pravidelnú krivku výstupného napätia a ponúka perfektný sínusový výstup. Invertorová technológia tým zaistí bezrizikové pripájanie chúlostivých elektronických prístrojov s vysokými nárokmi na kvalitu prúdu.

Invertorová elektrocentrála VeGA GK2000iS je vybavená niekoľkými bezpečnostnými a ochrannými prvkami. Ochranu proti preťaženiu zabezpečuje pri AC kontrola nadprúdovej ochrany meniča a pri DC kvalitná bezpoistková ochrana. Automatická kontrola hladiny oleja vďaka olejovému čidlu zaisťuje automatické vypnutie motora v prípade nízkej hladiny oleja. Ochrana proti preťaženiu generátora aj proti nízkej hladine oleja je indikovaná svetelnou signalizáciou.
Možnosť paralelného zapojenia
Spotreba: ≤450g/kWh
Prevádzková doba pri 50% zaťažení: 7,5 hod.
Prevádzková doba pri 100% zaťažení: 4 hod.

Príslušenstvo:
nabíjacie káble
kľúč na sviečku
skrutkovač

 

VIAC INFORMACIÍ:

Max. výkon: 2,0 kW

Výkon prevádzkový: 1,8 kW

Počet fáz: 1

Elektrický výstup: 1x 230V/50Hz AC 7,8A, 1x 12V DC 8,3A, 1x 5V DC 2,1A, 1x 5V DC 1A

Ochrana proti preťaženiu: ÁNO

Typ motora: GK80i, 4-takt OHV, vzduchom chladený

Obsah valca: 80 ccm

Štartovanie: ručné

Objem nádrže: 4 L

Kontrolka hladiny oleja: ÁNO

Hlučnosť: 66 dB/7m - 90 dB

Krytie: IP23

Hmotnosť: 22 kg

Rozmery: 46x29x50 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: