Domov / Grily / Grily na drevené uhlie

Activa ATLAS gril


Žiadne hodnotenie. Kód: 900-005
Ak ste priaznivci grilovanie nad žeravými uhlíkmi, nemecká spoločnosť Activa pre Vás prichystala klasický a osvedčený tvar valcového grilu ATLAS, ktorý je vhodný pre rýchle obslúženie až šiestich osôb.
Výrobca: Activa
Dostupnosť:
139,00 € , plus doprava
 
Activa ATLAS gril

Tvar grilu ATLAS má svoje nesporné výhody v rovnomernej distribúcii tepla a je obľúbený takmer na celom svete. Niekde, ako napríklad v latinskej Amerike, stačí pre dokonalý výsledok rozpolený barel, ale Activa si pre Vás samozrejme pripravila tento gril vo výrazne komfortnejším prevedení. Celé telo grilu je nalakované vysoko odolnou žiaruvzdornou farbou a rošt na grilovanie aj na uhlie sú potiahnuté pevným smaltovaným povrchom, ktorý výrazne predlžuje ich životnosť.

Gril má aj prídavný výklopný rošt z nerezu, vhodný na nepriame grilovanie či udržanie pokrmov v správnej teplote. Polohu roštu na uhlie možné navyše výškovo nastaviť podľa potreby a docieliť tak ideálnu teplotu pre konkrétny druh grilovaného pokrmu. Teplotu postrážite ľahko aj vďaka zabudovanému teplomeru vo veku grilu.

Ďalšia možnosť regulácie žiaru a teploty umožňujú regulovateľné otvory v bokoch ohniska a v bokoch veka. Gril je vybavený praktickou odkladacou poličkou po ľavej strane a odkladaciu plochu nájdete aj pod grilom. Odklápania veka zaisťuje veľké stabilné madlo s úchopovou časťou z tmavého dreva. Stabilitu zabezpečujú robustné nohy a ľahký presun potom transportné kolieska.

Špecifikácia
Grilovací rošt a tál smaltovaná oceľ
Teplomer áno
Obslúžia počet osôb 6
Hmotnosť 18 kg
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.