Domov / Záhradná technika / Pôdne vrtáky

ACTIVE TDU 155


Žiadne hodnotenie. Kód: 403-004
Pôdny vrták ACTIVE TDU 155 motorový vrták talianskeho výrobcu ACTIVE so silným motorom a bezpečnostnou klznou spojkou. Robustná prevodovka a spojka predurčuje stroj na použitie s vrtákmi o premerajte až 300 mm. Ergonomicky tvarované madlo.
Výrobca: ACTIVE
Dostupnosť:
899,00 € , plus doprava
 
ACTIVE TDU 155

POZOR! Vrták (vŕtací nástroj) nie je súčasťou balenia! 

Uzáver prevodovky: 

Redukciu prevodovky je možné uzamknúť. Uzamknutie umožňuje obsluhe vybrať vrták v prípade zaseknutia vrtáku v krajine. Stačí vypnúť motor stlačiť zámok a slimák otočiť proti smeru hodinových ručičiek. 

Dvojstupňová prevodovka: 

Dvojstupňová (12 prevodov) epicykloidní redukcie prevodového stupňa. KOMPAKTNOSŤ-SPOĽAHLIVOSŤ - ROBUSTNOSŤ. 

Kľuková skriňa a spojka: 

Masívny kľuková skriňa. Profesionálny 78 mm veľká odstredivá spojka s progresívnym zapojením.

DIGITÁLNY ZAPAĽOVANIE 
Digitálne zapaľovanie bolo vyvinuté firmou ACTIVE, aby bolo dosiahnuté lepších výkonov. Digitálne zapaľovanie garantuje ľahšie štartovanie motora za akýchkoľvek podmienok, čistejšie motor a nižšie emisie.

Karburátor
Pri motoroch sú použité karburátory Walbro WYK. Palivová zmes sa dostáva do karburátora pomocou manuálnej pumpičky. Membrány sú vyrobené zo špeciálneho teflonového materiálu pre zadržanie bezolovnatého paliva.

KĽUKOVÁ HRIADEĽ
Dvojdielne kľukovej hriadele s dvoma protizávažiami sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele. Špeciálny dizajn redukuje vibrácie a zaručuje vysoký výkon. 

Piest 
Ultra ľahké piesty sú použité na redukovanie vibrácií. Všetky liatinové piesty majú dva piestne krúžky, ktoré zaisťujú dlhšiu životnosť motora.

MOTOR
Motor je navrhnutý špeciálne pre pôdne vrtáky. Každá súčiastka bola navrhnutá pre prácu v náročných podmienkach.

PALIVOVÁ NÁDRŽ
Pre jednoduchšie doplňovanie paliva je na nádrži veľké viečko. Všetky hadičky sú vyrobené vo Vitonu, špeciálny materiál zabraňujúci korózii bezolovnatého paliva a vysokým teplotám. Špeciálne zariadenie pre zabránenie vyparovania paliva.

REDUKČNÁ PREVODOVKA
Dvojstupňová (12 prevodov) epicykolidní redukčná prevodovka. Kompaktná, spoľahlivá, odolná. Môžu byť použité vrtáky do priemeru 300mm.

RUKOVÄŤ
Pohodlná mäkčená rukoväť. Všetky ovládanie je nadosah.

SKRIŇA HRIADELE A SPOJKA
Odolná hriadeľové skriňa. Profesionálny 78 mm centrifugálna spojka s progresívnym zapojením.

VÝFUK
Výfuk je vyrábaný zo špeciálneho materiálu, ktorý redukuje hluk. Tesnenie je vyrobené z grafitového materiálu a je odolné voči vysokým teplotám (až do 900 ° C).

VZDUCHOVÝ FILTER
Dvojstupňové vzduchové filtre. Tieto filtre garantujú dlhšiu životnosť motora a nižšie výdavky na údržbu. Papierový filter (ideálna pre prácu v prašnom prostredí) je dodávaný pre motory 42,7 cm3 a 51,7 cm3.

ZAISŤOVACIE ZARIADENIE
Redukčná prevodovka môže byť blokovaná. Zabezpečovacie zariadenie umožňuje obsluhe, aby dala dole vrták, v prípade, že uviazne v krajine. Vypnite motor, zaistite prevodovku a otočte vrtákom proti smeru hodinových ručičiek.

Špecifikácia
Objem motora 51,7 cm3
Výkon motora 3,0 HP / 2,2 kW
Karburátor membrána Walbro WYK
Model motora 2 takt
Rýchlosť vrtáka 170 ot. / min.
Hmotnosť 15 kg
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.