Domov /

BT 4877 K


Žiadne hodnotenie. Kód: 181-007
Prečerpávanie tekutín, čistých i silne znečistených.
Dostupnosť:
183,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
BT 4877 K

 Kalové čerpadlo do septiku s obežným kolesom (s reznými nožmi)

Čerpadlá spoločnosti ELPUMPS vybavené obežným kolesom s rezacími nožmi stojí na vrchole možností kalových čerpadiel. Veľmi ostré rotujúce nože z liatiny, rozsekajú na menšie kusy aj dlhé pevné prímesi, ktoré by normálnym čerpadlom neprešli alebo by ho zaniesli (konzistentné kaly, vláknité materiály, vatové tampóny, apod). Podľa typu predpokladaného zaťaženia si zákazník môže vybrať buď silný motor 900 W alebo motor pre naozaj silné zaťaženie 1 600 W. Pravouhlá koncovka sa štandardne dodáva ku všetkým modelom.

 

Možnosti využitia:

Prečerpávanie tekutín, čistých i silne znečistených.

Prečerpávanie odpadových vôd akumulovaných na staveniskách, surových kalov apod

Odčerpávanie odpadových vôd z budov, priemyselných prevádzok, z fariem pre živočíšnu výrobu.

Odčerpávanie vôd zo septikov, pivníc, šácht.

Odčerpávanie odpadových vôd, ktoré sú znečistené drobnými kusovými a vláknitými časticami, ako je lístie, kúsky dreva, tampóny, organický odpad a pod

Trvalé alebo pravidelné vyprázdňovanie jám toaliet, septikov, šácht podtlakové kanalizácie.

 

technika:

Vtok je v tvare Archimedovi špirály nad ktorou rotujú dva rezné nože z odolnej liatiny. Kryt elektromotora je vyrobený z chrómovanej ocele s vyššou odolnosťou voči agresívnym odpadovým vodám a kryt motora je vyrobený z plastu odolného proti korózii alebo nerezovej ocele. Použité materiály zaisťujú dlhú životnosť čerpadla. Puzdro čerpadla je vyrobené z liatiny, pričom jeho hriadeľ je utesnená moderným axiálnym tesnením s keramickou vložkou. Plavákový spínač automaticky zapína a vypína v dôsledku zmeny hladiny kvapaliny. Motor čerpadla by mal byť po dobu prevádzky ponorený v kvapaline. Motor je chránený tepelnou poistkou a pre prípad zablokovania rezných nožov i nadprúdovou ochranou.

 

Logo TUV      

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.