Domov /

HC 52 dc


Žiadne hodnotenie. Kód: 422-006
Tento dvojvalcový kompresor je ideálnym pomocníkom do dielne každého náročného majstra a vďaka veľkému obsahu vzdušníka nájde uplatnenie aj v mnohých remeselných dielňach .
Dostupnosť:
239,00 € , plus doprava
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
HC 52 dc

Tento dvojvalcový kompresor je ideálnym pomocníkom do dielne každého náročného majstra a vďaka veľkému obsahu vzdušníka nájde uplatnenie aj v mnohých remeselných dielňach. Pumpa kompresora je mazaná olejom , čo predlžuje životnosť celého stroja aj pri častom používaní. Aby bola kontrola oleja jednoduchá, je kompresor vybavený optickým ukazovateľom jeho stavu. Vzdušník slúži ako zásobáreň stlačeného vzduchu a motor sa tak zapína len v prípade , že tlak vzduchu klesne pod požadovanú úroveň. Opätovné natlakovanie 50tich litrovej nádrže má na starosti silný dvojvalcový motor o vysokom maximálnym výkonom 3 HP. Vďaka veľkému objemu vzdušníka môžete s kompresorom mimo bežného hustenia a ofukovanie vykonávať aj náročnejšie operácie s použitím rôznych druhov pneumatického náradia a je vhodný aj pre pripojenie umývacie pištole, striekacie pištole, pieskovacia trysky ap. Pri dofukovanie pneumatík zase oceníte jednoduché nastavenie výšky tlaku, ktorý môžete ľahko kontrolovať pomocou prehľadného manometra. Prídavná rukoväť a kolieska umožní ľahkú manipuláciu so strojom.

Ďalšia výbava:
manometer vzdušníka, manometer pre kontrolu nastaveného pracovného tlaku, rýchlospojky, redukčný ventil, tlakový spínač, odkalovací ventil, spätný ventil, poistný ventil, vzduchový filter, optický ukazovateľ stavu oleja, pojazdové kolesá, rukoväť
Špecifikácia
Typ motora 230 V, 50 Hz
Príkon 2200 W
Otáčky 2850 ot./min.
Pracovný tlak 8 bar
Sací výkon 412 l / min
Plniace množstvo 272 l / min.
Regulácia pracovného tlaku áno
Olejová náplň 0.25 l
Hmotnosť 44 kg
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.